LAL Cape Town; Kültürel anlamda öğrencileri kendilerini İngilizce öğrenerek geliştirebilecekleri bir yer olarak bilinir Güney Afrika, egzotik bir ambiyansa sahiptir. Geleneksel kültür ile modernizeyi bir arada bulmam mümkündür. Yerel halkı açık sözlü, cana yakın, kibar ve dost canlısıdır. Bu sayede onlarla eğitim sürecinde birçok kez pratik yapma lüksüne sahipsiniz.

1993 yılında Cape Town un merkezinde kurulmuş olan LAL 2007 senesinde daha ferah ve güzel bir binaya nakil olmuştur.

SeaPoint in kalbinde yer alan merkez Kordon bölgesi olan V&A da ve Table Mountain şehir merkezine oldukça kısa bir mesafededir. Ünlü Clifton ve Camps Bay plajlarına yürüme mesafesiyle 5 dakikalık uzaktadır.

24 adetlik ferah ve geniş sınıfları olan LAL dev ekran uydu yayınlı televizyonu olup aynı zamanda konforlu bir öğrenci salonu mevcuttur. Bu alanlar içerisinde ücretsiz internet yayını yapılmaktadır. Bilardo masası, yüzme havuzu, bar, bahçe ve barbekü alanları mevcuttur. Öğrenciler İngilizce dil eğitimi aldıkları süre zarfında sosyalleşip aktiviteler gerçekleştirip rezervasyonlar yaptırabilirler. Vasıta kiralayarak bölgedeki dikkatinizi ve beğeninizi çeken yerler ziyaret edilebilir.

 

LAL Cape Town İngilizce Kurs Programları

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Akademik Focus Diploma

Sınavlara Hazırlık Kursları – IELTS, TOEFL Hazırlık Kursu

 

LAL Cape Town Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Yurtta Konaklama

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Leave a Reply