La Lingua Sydney Dil Okulu Sydney’in merkezinde kurulmuş olup, yüksek kaliteli İngilizce ve meslek kursları sunuyor. 1995 yılında kurulan La Lingua, Avustralya Etnik İş Konseyi’nin 2002 yılındaki en iyi işletme ödülüne layık görülmüştür. La Lingua’da verilen ELICOS kursları, Milli İngilizce dil öğretimi Akreditasyon Programı (NEAS) tarafından akredite edilmiştir.

Az Mevcutlu Sınıflar, Konuşma Merkezli Eğitim
Sınıf mevcutları 8-10 kişi arasında olan La Lingua’da İngilizceyi konuşarak öğrenirsiniz.

Yaratıcı ve dinamik öğretmen kadrosu ve orijinal bir öğretim yöntemi uygulamaktadır. La Lingua’daki bütün öğretmenler “Power Func” eğitimi almıştır, bu eğitim ana dili İngilizce olmayanların İngilizce düşünmeyi öğrenmesini ve her durumda İngilizceyi doğal olarak kullanmasını amaçlamaktadır.

Dünyanın her yerinden Avustralya’ya eğitim için gelen öğrenciler La Lingua’da  birbirleriyle çok çabuk kaynaşırlar çünkü La Lingua öğrencilerin birbirleriyle arkadaş olup adaptasyon sürecinin hızlanmasını hedefleyen birçok aktivite düzenlemektedir. Sık sık düzenlenen partiler,spor etkinlikleri, performans geceleri, gönüllülük faaliyetleri bunlardan sadece bazılarıdır.

Mutlu Öğrenci, Mutlu Personel!% 98 memnuniyet oranı!

La Lingua’nın en temel hedefi öğrencilerin mutlu bir şekilde eğitim alması olmuştur. Düzenli olarak yapılan anketlerle öğrencilerin memnuniyetleri sürekli olarak izlenir.

  • ELICOS (İngilizce) Kursları 

Genel İngilizce Programları
48 hafta, İngilizce öğrenmeye yeni başlayanların İngilizcelerini geliştirerek günlük hayatta İngilizcelerini akıcı şekilde kullanmasını hedefler, kişinin okuma,yazma bilgilerinin yanı sıra dilbilgisi ve telaffuz yeteneğini geliştirir ve tartışma,dinleme ve sunum yapabilir seviyesine ulaşır.
IELTS Hazırlık Programı
IELTS sınavına girecek öğrencilere seçmeli olarak sunulan program kişinin sınavda maksimum performans göstererek, gerekli puanı almasını hedefler.

  • İş İngilizcesi

Öğrenciler, farklı iş durumlarında her türlü gündelik iş dünyasında karşılaşabileceği konularla ilgili pratik konuşma ve dinleme, okuma ve yazma becerileri kazanırlar. Örneğin iş görüşme mülakatları, iş iletişimi, proje sunum becerileri, reklam ve pazarlama konuları vb…

Bu dersin amacı Avustralya’da dil eğitimi sonrası üniversite veya TAFE eğitimi almayı hedefleyen kişiler içindir.Aynı zamanda  IELTS sınavına hazırlık için de yararlıdır. Konular şunlardır: Ders notu tutma, seminer ve eğitim tartışma, sunum becerileri kazanma ve yazma denemeleri ve bildirir. Öğrenciler anlaşmalı olduğumuz üniversitelere doğrudan geçiş yapabilir.

  • İngilizce (TECSOL)Çocuklara İngilizce  Öğretim Programı

La Lingua TECSOL programının misyonu İngilizce öğretmenlerinin  dünya çocuklarına ilham almış  ve motive olmuş olarak İngilizce öğretmelerini sağlamaktır. Bu derste öğrenciler öğretim teorisi hakkında bilgi, çocuk gelişimi, sınıf yönetimi, ders planlama, fonetik eğitimi alırlar. Tabii İngilizce çocuk şarkıları, oyunlar, el sanatları, hikâyeler ve etkinlikler de programın içeriğinde vardır.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.