Perth dil okullarında eğitim alan öğrenciler sıcak samimi ve yemyeşil bir şehirde Hint Okyanusunun keyfini doyasıya çıkarırlar. Perth, doğal koruma alanlarında daha önce karşılaşmadığınız canlıları gözlemleyebilir, kır yürüyüşleri yapabilir, okyanusta yüzebilir, uzun bisiklet turları ile şehri keşfedebilirsiniz. Batı Avustralya’nın muhteşem kumsallarla çevrili Perth şehrinde, güneşin ve denizin tadına doyarak     İngilizce  öğrenin. Perth, bir sahil şehri olarak deniz kenarında harika restoran ve kafelere, sanat tutkunları için sanat galerilerine ve alışveriş tutkunları için birçok mağazaya sahiptir.

Kaplan International English Perth’deki dil okulunda öğrenciler Avustralya ikliminin tadını çıkartırken aynı zamanda  İngilizce öğrenebilir, alışveriş yapabilir, açık hava aktivitelerine katılabilir ve Perth şehrini keşfedebilirler. Perth, turkuaz rengi denize ve beyaz kumlu plajlara sahip  dalış veya sörf gibi su sporları yapmak isteyenler için de tercih nedenidir. Kaplan International Perth dil okulu, şehir merkezine 10 dakikalık otobüs mesafesindedir. okuldan ücretsiz otobüsler ile şehir merkezine kolayca ulaşılabilir. Kaplan Perth dil okulu, dünyanın en büyük şehir içi parkı ‘Kings Park’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kaplan International Perth dil okulu, yetkili bir Cambridge Sınav Merkezidir. Yoğun bir İngilizce eğitimi verilen Kaplan Pert dil okulunda hem sabah hem de akşam dersleri ile istediğiniz zamanda eğitim alabilirsiniz.

Perth’de İngilizce öğrenirken, okyanusun ve Swan Nehri’nin çevrelediği şehir yakınlarında konumlanmış olan tarihi kentleri gezebilir hem de yılda 3000 saat güneş gören bu şehri keşfedebilirsiniz.

Avustralya’da dil eğitimi alırken öğrencilere verilen çalışma izni sayesinde öğrenciler hem hayatın bir parçası olabiliyor hem de rahatlıkla yaşam maliyetlerini çıkarabiliyor. İki haftada kırk saat olan çalışma izni sayesinde öğrenciler İngilizcelerini yaşamın içerisinde kalıcı hale getirebilirler. Kaplan International Avustralya dil okulları, öğrencilerin Avustralya’da nasıl iş bulunur, Perth iş imkanları nelerdir, Perth’deki çalışma imkanları neler, CV nasıl hazırlanır gibi sorularına rahatlıkla cevap bulabilecekleri ‘İş Kulüpleri’ ile öğrencilere yardımcı olur.

Kaplan Perth dil okulu, Üniversite Geçiş Sistemi (UPS) ile öğrencilerin Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejlerine sınavsız geçiş imkanı sağlar. Avustralya’da dil eğitimi sonrası lisans, yüksek lisans, sertifika ve TAFE eğitimi almak isteyen öğrenciler Kaplan International dil okulundan alacakları yeterli İngilizce sertifikası ile rahatlıkla eğitim alabilirler.

Kaplan International Perth Dil Okulu Neden Tercih Edilmelidir?

 • 45’ten fazla ülkeden gelen öğrenciler ile birlikte eğitim alarak İngilizce yetkinliklerinizi geliştirirken hem dünyanın dört bir yanından bağlantılar elde edebilir hem de farklı kültürleri tanıyabilirsiniz.
 • Ortalama 12 kişilik sınıflarda bireye yönelik eğitim alırsınız.
 • Kaplan Perth dil okulları öğretmenlerinin hepsi üniversite mezunu ve TESOL Sertifikalarına sahiptir.
 • Kaplan International dil okullarında öğretmen eşliğinde etüt sistemi ile aklınıza takılan sorulara hemen cevap bulabilirsiniz.
 • Kaplan Perth dil okulu, şehrin en merkezi bilgesinde yer alır.
 • Kaplan International Perth dil okulunda eğitim alan öğrenciler, şehrin bütün imkanlarından yararlanabilecekleri aktif bir sosyal etkinlik programına sahiptir. Günlük ve haftalık aktivite programları ile her zevke uygun bir etkinlik bulabilirsiniz.
 • Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejlere IELTS ve TOEFL Sınavlarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Avustralya’da yüksek lisans, lisans ve mesleki eğitim programlarına sınavsız geçiş yapabilirsiniz.
 • Kaplan International dil okulları bütün dünyada tanınan ve eğitim kalitesi kanıtlanmış bir dil okuludur.
 • Bütün sınıflarda akıllı tahtalar ve teknoloji akrediteli eğitim sistemi
 • Dinlenme odaları, küyüphane, çalışma merkezi, mutfaklar

Perth’te Yapılacaklar ve Görülecekler

 • Swan Valley Wine Region’da çikolata, peynir ve şarabın tadına bakın
 • Pinnacles Çölü’nde Avustralya’nın şehir dışı yaşamını keşfedin
 • Feribotla Rottenest adasına gidin ve beyaz kumlu sahillerin tadını çıkarın
 • Dünyanın en geniş açık hava sanat galerisini ziyaret edin
 • Perth’in bozulmamış güzelliğinde yüzün, yelkenliyle gezin ve dalış yapın
 • Tarihi Fremantle’ı ziyaret edin ve sakin plaj yaşamının tadını çıkarın
 • Gerçek bir doğal hazine olan Swan Nehri’nde yelkenliyle gezin
 • King’s parkta Perth’in gece veya gündüz manzarasını izleyin

Kaplan International Colleges Pert Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Yoğun İngilizce Kursları

Yoğun İngilizce eğitimi, İngilizce bilginizi hızla geliştiren programlardan oluşur. Akıcı bir şekilde konuşma yeteneğine kavuşur ve İngilizce bilginizi başka alanlarda da yükseltir. Eğer hızlı ve efektif bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Yoğun İngilizce programlarını değerlendirebilirsiniz.

 • İş İngilizcesi Kursu

Kaplan International Colleges İş İngilizcesi programına kaydolduğunuzda, yoğun İngilizce eğitiminizi özel seçmeli mesleki dersler ile birleştirebilirsiniz. İş İngilizcesi kurslarımız, iş dünyası için ihtiyacınız olan dil yeteneklerini size kazandıracaktır.

 • Yurtdışı IELTS Hazırlık Kursu

Kaplan International English sınav hazırlık kursuna kaydolduğunuzda, sizi bu sınavda başarılı olmanız için gereken beceri, teknik ve cesaret ile donatacağız.

 • Cambridge Sınavına Hazırlık

Kaplan International English; First Certificate(FCE) (İlk Sertifika), Certification in Advanced English (CAE)(İleri Düzey İngilizcede Sertifika) veya Certificate of Proficiency in English(CPE) (İngilizce Yeterlilik Sertifikası) sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

 • Yoğun Akademik Sömestir

Yoğun Akademik İngilizce Sömestr eğitim programı, İngilizce’nizi en üst düzeye taşımak için ideal programlar arasındadır. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki okullarımızdan birinde 6 aya kadar yaşama imkanına sahip olursunuz.

 • Tatilde İngilizce Kursları

Tatilde İngilizce programları, hem İngilizce öğrenmek hem de gittiğiniz ülkeyi keşfetmek için birebirdir. Hafif bir kurs programı sayesinde etrafı gezip görmek için vakit ayırabilirsiniz.

Perth Konaklama Seçenekleri

 • Öğrenci Yurtları

Şehir merkezinde, kendi yemeğinizi yapabileceğiniz çok, iki veya tek kişilik odalarda konaklama seçenekleri. 24 saat resepsiyon ve ücretsiz kablosuz internet erişimi; beklediğiniz mükemmel tesislerin sadece birkaçı!

 • Aile Yanı

Aile yanı konaklama, farklı bir kültürü öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibinizle birlikte yemek yediğiniz her gün, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşmanın faydalarını göreceksiniz.

Tanıtım Videosu


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail: info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.