Yaz tatili özellikle öğrencilerin yurtdışında dil eğitimine en çok gittikleri dönemdir. İngilizce seviyeniz, ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda istediğiniz süre kadar eğitim almanız mümkündür. Kanada’nın İngiltere veya İrlanda’ya göre daha uzak olması nedeniyle öğrencilerin büyük bölümü 8-12 hafta gibi süreler için Kanada’yı tercih etmektedirler.

Dünyanın en barışçıl, sakin ve güvenli ülkesi olmasının yanısıra muhteşem doğası ve kaliteli eğitim kurumları, Kanada’yı son yıllarda dil eğitimi içi oldukça popüler bir lokasyon haline getirmiştir. En çok tercih edilen iki şehir olan Toronto ve Vancouver’un yanısıra Calgary, Montreal, Ottawa gibi şehirlerde de eğitim almanız mümkündür.

Yaz döneminde eğitime gitmek için Mayıs, Haziran’da başvurunuzu yaparsanız hem işlem süreniz uzayacak hem de maliyetleriniz artacaktır. Başvurunuzu erken yaptığınız takdirde okulların erken kayıt avantajlarını yakalamanın yanısıra vize süreciniz de daha hızlı olacaktır. Böylece uçak biletinizi daha uygun fiyata alabilirsiniz. Eğer yurtta kalmayı planlıyorsanız en geç Nisan ayında başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz. Kanada’da yurt konaklaması çok yaygın olmadığından sınırlı kontenjanlar çok erken tarihlerde doluyor.

Daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.