Kanada’da %35 varan indirimle İngilizce öğrenin!

 Ücretsiz danışmanlık hizmeti.

Kanada İngilizce öğrenmek için en ekonomik ülkelerden biridir. Kanada dil okulları, kaliteli İngilizce eğitimini en ekonomik fiyatlarla sunarlar. Üstelik Kanada’da dil eğitiminizi sertifika, diploma ve üniversite eğitimiyle de birleştirebilirsiniz.

Kanada’da kaliteli dil eğitimi alabileceğiniz Kaplan International English,  ILSC English, EC English, LSI, Stafford House, ST Giles, Eurocentres, CES English gibi uluslararası zincir okullar ve ILAC, SSLC, CCLC gibi binlerce öğrencisi bulunan Kanadalı kaliteli butik dil okulları da bulunur.

Kanada’da ekonomik ve kaliteli dil eğitimi alırken Kanadalı bir ailenin yanında konaklayabilir, aile yanında günlük İngilizcenizi geliştirebilir, Kanada kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Ayrıca ailelerin sizi kendi aile bireyleri gibi görmesine şaşırabilirsiniz çünkü Kanadalılar, sıcak insanlardır ve sizi kendi evinizde gibi hissettirmekten mutluluk duyarlar.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Kanada’da dil okullarının resmi temsilciliğini yapmaktayız ve Kanada vize başarımız oldukça yüksektir.  Kanada’da dil eğitimi, üniversite  ve sertifika programları eğitimi alacak öğrencilerimize ücretsiz eğitim ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Kanada’nın önde gelen İngilizce dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenmek için Kanada dil okulları 2019  yılı İndirimli Eğitim ve konaklama fiyatları için tıklayınız.

Kanada dil okulları ile ilgili detaylı maliyet çalışması ve detaylı bilgi için 0212 236 57 93’ü arayabilir yada  aşağıdaki formu doldurabilirsiniz!