EN ÇOK TERCİH EDİLEN İTALYA ŞEHİRLERİ VE DİL OKULLARI

EN ÇOK TERCİH EDİLEN İTALYA ŞEHİRLERİ VE DİL OKULLARI

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

Kaliteli Yurtdışı Eğitim Hizmeti

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yurtdışında Geniş Okul Alternatifleri

Geniş Okul Alternatifleri

Yurtdışı Eğitim'de Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık

İtalya’da İtalyanca Dil Eğitimi – İtalya Dil Okulları sizleri bekliyor.

İtalya zengin sanatsal mirası, sayısız kültürel etkinlikleri ile tüm dünyada turistlik amaçlı ziyaret edilen ülkelerin başında gelir. Tabii ki bu ülkede eğitim alma fikri öğrenciler için çok caziptir.

Hem İtalya’yı ve kültürünü yakından tanıyıp hem de İtalyancanızı ilerletmek için İtalya dil okullarını tercih edebilirsiniz. İtalyanca öğrenmenin en büyük avantajı diğer latin kökenli dilleri (Fransızca, Portekizce, İspanyolca) öğrenirken sağlayacağı katkıdır.

İtalya’da birçok İtalyanca dil eğitimi veren okul bulunmaktadır. İtalya’da stil başkenti Milano’yu ya da çevresel güzellikleriyle, Rönesans mimarisiyle öne çıkan Floransa’yı tercih edebilirsiniz. İtalya’da eğitim alacağınız şehre göre konaklama imkânları ve seçenekleri değişmektedir. İtalyan bir ailenin yanında konaklama ya da özel yurtlar en çok tercih edilen seçenekledir. İtalya’nın hemen hemen tüm şehirlerinde dil okulları bulunduğundan, karar verirken kalmak istediğiniz şehri ve size uyun programı belirlemek önem taşımaktadır. Genel İtalyanca kursları, yoğun İtalyanca kursları, İtalyanca ile birlikte sanat, moda ve tasarım kursları, öğretmenler için İtalyanca eğitimi gibi eğitim programları oldukça popüler kurslar arasındadır. Bazı İtalyanca Dil Eğitim Merkezleri şöyledir;

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulları: Floransa ve Roma şehir merkezlerindedir.

Accademia Europeo di Firenze İtalyanca Dil Okulu: Genel ve Yoğun İtalyanca programlarının yanında sanat, müzik kurslarıyla da bilinir.

International House Milano İtalyanca LSI İtalyanca Dil Okulları: Milano ve Floransa şehirlerinde bulunmaktadır.
Dil Okulu: İtalyanca kurslarını yoğun ve genel kurslar olarak vermektedir.

2019-2020 eğitim planlarınız ve İtalyanca Dil Okulu Kurs fiyatları için danışmanlarımızla irtibata geçiniz.