İspanya Dil Okulları

İspanya Dil Okulları

İspanya’da ispanyolca Dil Eğitimi – İspanya Dil Okulları sizleri bekliyor.

Günümüzde 21 ülkenin resmi dili olması sebebiyle dünyada en çok konuşulan ikinci dil İspanyolcadır. Birçok Avrupa ülkesinde zorunlu dil eğitimi olarak okullarda İspanyolca dersi verilmektedir. Kişisel olarak düşündüğümüzde de iş dünyasında fark yaratmak istiyorsanız İspanyolca sizin gizli silahınız olabilir.

İspanya’nın turizmi, kültürü ve tarihi son derece ilgi çekicidir.  Her mevsim eğitime uygun olan iklimi, yemekleri, tatil beldeleri ve muhteşem mimarisiyle İspanya kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.  İspanya’da Barcelona, Madrid, Playa Del Carmen gibi dünyanın en kozmopolit ve popüler şehirlerinden birinde İspanyolca öğrenebileceğiniz gibi El Puerto gibi sakin, küçük nüfuslu bir sahil kentini tercih edebilirsiniz.

İspanyolca kursları gerek kurs başlangıç tarihleri gerekse süreleri bakımından büyük esneklik göstermektedir. Genellikle kurslara yıl boyunca, istenilen süre devam edebilmek mümkündür. İspanyolca dil okulları ders dışı zamanlarda öğrencilerin İspanyolcalarını kullanabilmelerine ve ülkeyi tanımalarına daha iyi olanak sağlamak için çeşitli etkinlikler ve İspanya’nın popüler merkezlerine geziler düzenlemektedirler.
Aile yanı konaklamanın yanında apartman paylaşımı ve öğrenci otelleri mevcuttur.

2018 Eğitim planınız ve İspanyolca Kurs fiyatları için danışmanlarımızla irtibata geçiniz.

İspanya’daki Bazı İspanyolca Dil Okulları:

Sprachcaffe
Eurocenters
Enforex
Don Quijote

İspanyolca dil eğitimi alabileceğiniz diğer ülkeler; Arjantin, Şili, Küba, Meksika ‘dır.

Barcelona Dil Okulları

Madrid Dil Okulları

İspanya'daki Diğer Dil Okulları

Sevilla Dil Okulları

Valencia Dil Okulları

.