ISE English Dil Okulu

The Intensive School of English & Business Communications (ISE) yüksek kalitedeki İngilizce dil eğitimini karşılanabilir fiyatlarda vermek üzere kurulmuştur. Uzman öğretmenleri tarafından yetişkinlere İngilizce dil programları ve sınav hazırlık programları verir. Kanıtlanmış başarısıyla, çok geniş alternatifli ve esnek programları profesyonel ve rahat bir öğrenme ortamında etkili bir gelişim sağlamak isteyenler için idealdir.

ISE English Brighton

1997 yılında, oldukça kültürel ve canlı bir şehir olan Brighton‘da uygun fiyatlara yüksek kalitede İngilizce eğitimi vermek için kuruldu. Şehrin tarihi merkezinde bulunan ISE Brighton, gündüz, öğlen ve aksam sınıflarıyla sizlere esnek bir ders programı sunuyor.  Tüm yıl boyunca başlangıçtan (Beginner \ A0) uzmanlığa (Proficiency \ C2) kadar tüm İngilizce seviyelerinde (General English Language) öğrenim görebilirsiniz. Ayrıca IELTSFCECAE ve Business English gibi sınavlar için hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olmak için sizlere modern eğitim kaynaklarımızla, öğrenci odaklı geleneksel sınıf içi eğitimi sunuyorlar.

ISE Brighton, tren istasyonuna ve otobüs duraklarına 5 dakika mesafede, şehrin turistik ve lokal etkinliklerine rahatça ulaşabileceğiniz bir noktada, Brighton merkezde bulunmaktadır.

ISE Brighton’ da Esnek Ders Saatleri

ISE Brighton’da sabah ve öğlen sınıfları üç  saatlik derslerden oluşur. Haftanın üç günü devam eden (Pazartesi, Salı, Çarşamba 18.00 ile 20.00 arası) aksam derslerimiz de ayrıca mevcuttur. Sabah ve öğlen sınıfları haftanın beş günü devam etmektedir. Okulumuz hafta sonları eğitim vermemektedir. Esnek eğitim saatlerimizden yararlanıp istediğiniz sabah, öğlen ve aksam sınıflarını seçip, birleştirip İngilizcenizi kendinize en uygun şekilde geliştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve her gün 12.45 – 13.15 arası devam eden Konuşma ve Telaffuz sınıflarına katılmayı da unutmayın!

ISE Brighton Dil Programları

  • Genel İngilizce:

Genel İngilizce kurslarımız yoğun bir şekilde İngilizce çalışıp, konuşma, okuma, yazma, dinleme ve dilbilgisi gibi temel dil becerilerinde kayda değer gelişme göstermek isteyen her seviyeden öğrenciye göre organize edilmiştir.

  • Cambridge FCE ve CAE

FCE (First Certificate in English) İngilizceyi günlük yazma ve konuşma dilinde kullanabilenler veya İngilizceyi is ve eğitim amaçlı kullanmak isteyenler için orta seviye üzerinde (upper intermediate) bir sınavdır.

  • IELTS

IELTS, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyen öğrenciler, yurt dışında çalışma, sertifika programlarına katılma veya yerleşme amaçlı bulunan kişiler için düzenlenmiş bir sınav sistemidir.

  • Özel Dersler

  • ISE Öğrencileri İçin Özel Dersler

Brighton’da Aktiviteler

Brighton tüm öğrenci ve ziyaretçiler için sonsuz olanaklar sunan canlı ve kozmopolitan bir şehir. Bu yüzden öğrencilerin Birleşik Krallık ziyaretinin tadını çıkarmalarına ve sosyalleşmelerine izin veren çeşitli aktivite ve geziler düzenlenmektedir. Londra, Cambridge, Oxford, İskoçya & İrlanda’ya ek olarak düzenli aralıklarla yapılan geziler favoriler arasındadır. Egitim ve eğlence arasındaki dengeyi sağlayabilmek için sosyal aktiviteler için özenle hazırlanmış bir plana sahip olan ISE birçok spor aktivitesinin yani sıra kültürel ve tarihi birçok yere tur ve ziyaretler düzenlemektedir.

Okulun Organize Ettiği Etkinler

ISE, okuldaki öğrencilerin, personelin ve öğretmenlerin birlikte eğlenebilmesi için barbekü ve konsept partileri düzenliyor! Kendinizi yıl sonunu, yaz sonunu, Cadılar Bayramını, Bonfire Gecesini kutlarken bulabilirsiniz. Bazı organizasyonlar ücretsizdir. Plaj voleybolu(3£), öğrenci aksam yemekleri (8-12 £) gibi bazı organizasyonlar için ise ücret ödemeniz gerekmektedir. Cüzi fiyatları olan veya ücretsiz olan aktivitelere tüm öğrenciler davetlidir.

 

ISE Brighton Konumu:

34 Duke Street
Brighton
East Sussex
BN1 1BS
UK

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.