The International School of English Dublin; Dublin’in en güzel yerleşimlerinden biri olan Lucan’da yer alan The International School of English Dil Okulu öğrencilerine güzel yüzlü ve profesyonel bir eğitim imkânı sunmaktadır. Her türlü seviyede İngilizce kurs programları verilmektedir. Yetişkinler ve gençler için ayrı programlar sunulmaktadır. Okul Dublin şehir merkezine sadece 12 km uzaklıktadır. İrlanda’nın kültürel ve güzel çevresini keşfederek İngilizce dil eğitiminizi bu okulda tamamlayabilirsiniz.

Dublin İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısıın orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer almaktadır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze irlandanın başkenti konumundadır.

Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da paris ve londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.

Dublinde hareketli bir gece hayatı vardır. Bayan ve erkeklere yönelik bekarlığa veda partileri ile ünlüdür. Kültürel alanların çokluğu cezbedici tarihi binalar önemli bir turizm merkezi olmasını sağlamıştır.

İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce, Full-time Hazırlık
  • Pre-Üniversite IELTS Programları
  • Cambridge Sınavlarına İngilizce – FCE, CAE, PET, BEC
  • Uluslararası Ticaret ve Müzakere amaçlar (Artı Golf ve Lüks Konaklama) için İngilizce
  • Gençler için Yaz Programları
  • Ismarlama Kurumsal içi eğitim

Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com