International House Melbourne Dil Okulu

Avustralya dil okulları, öğrencilerin en iyi eğitimi almaları için adeta yarış halindedir. International House Avustralya da dahil dünyanın birçok yerinde şubesi de bulunan dil okulları, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. Avustralya’daki en yaygın dil okullarından biri olan International House Bondi, Darwin, Sydney ve Melbourne dil okulları olmak üzere 4 merkezde hizmet vermektedir.

International House Melbourne dil okulu yakın tarihte yenilenen pırıl pırıl bir kampüs ile Melbourne şehir merkezinde yer alır. Beş milyondan fazla nüfuslu Melbourne şehri Avustralya’da yaşamın daha ekonomik olduğu ve Avrupai ve sofistike bir şehirdir. Bu güzel şehir ve International House kalitesi bir araya gelince öğrenciler hayatlarındaki en güzel anıların sahibi olurlar.

International House Melbourne dil okulu binasının hemen önünde toplu taşıma araçlarının kalktığı duraklar vardır. Öğrenciler bu sayede şehrin her yerinden konaklamalarından okullarına rahatlıkla ulaşabilirler.

International House bir seferde 250 öğrenciye eğitim verebilecek kadar büyük bir okul olmanın yanında öğrencilerinin her birine tam ihtiyaçlarını sunabilecek kadar da yetkin bir kuruluştur. Avustralya’daki en iyi öğretmen eğitim merkezlerinden biridir. Öğretmenlere eğitim vermede bu kadar iddialı olan bir okul öğrencilerine de en iyi kaliteyi sunmaktadır.

Avustralya’da dil eğitimi almanın en büyük avantajı dil eğitimi sırasında çalışabilme imkanıdır. Part-time çalışma iznine sahip olan öğrenciler bu izin sayesinde Avustralya’da yaşamın bir parçası olmaktadırlar. Avustralya’daki çalışma izni yurtdışında eğitim almanın en büyük avantajı olan günlük hayatın içinde İngilizce kullanma olanağını en üst seviyelere çıkarıyor. Öğrenciler Avustralya’da hem okuyup hem çalışarak bol bol pratik yapma ve İngilizcelerini kalıcı hale getirme imkanı elde ediyorlar.

International House Melbourne, öğrencilere genel İngilizce’den IELTS’e, akademik İngilizceden İş İngilizcesine kadar bir çok program sunar. Öğrenciler düzenli olarak seviye sınavı yapılarak seviyeleri kontrol edilir. Öğrenciler her pazartesi programa başlayabilirler.

International House Melbourne Dil Okulu Öğrencilerine Neler Sunuyor?

 1. Melbourne’un kalbinde, toplu taşıma duraklarının hemen önünde bulunan okul binası, 10 tam ekipmanlı, aydınlık ve rahat sınıflarda en iyi eğitim metotları ile öğrencilerine hizmet vermektedir.
 2. Alanındaki en iyi öğretmenlerin hepsi üniversite mezunu ve gerekli akreditasyonlara sahiplerdir.
 3. Okul içerisinde öğrenci kullanımında ücretsiz Wi-Fi ve 30 bilgisayar ile ihtiyaç duyulan bilgiye hemen ulaşım imkanı
 4. Ortak dinlenme odaları ve mutfaklar ile hem yiyecek ve içeceklerini kendiniz ekonomik bir şekilde hazırlayabilirsiniz hem de arkadaşlarınızla vakit geçirerek bol bol İngilizce pratik yapabilirsiniz.
 5. Her kıtada eğitim veren global bir okulun eğitim kalite garantisinde eğitim alabilirsiniz.
 6. Avustralya’nın önde gelen eğitim kurumları ile olan anlaşmaları sayesinde International House Melbourne’de dil eğitimi aldıktan sonra Avustralya’da üniversite bölümleri ve diploma programlarına rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.
 7. Esnek eğitim programları ile ister sabah ister akşam saatlerinde eğitim alabilirsiniz.
 8. Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenciye eğitim veren International House Melbourne dil okulu, birçok insan ve kültür tanıma imkanı sağlar.
 9. Millet dağılımına özellikle dikkat edilen okullarda dünyanın birçok yerinde arkadaşlar edinebilirsiniz.
 10. Dünya üzerinde 50’den fazla okulu bununan İnternational House, eğitim kalitesi tarafından işverenlerce de bilinir.

International House Melbourne Eğitim Programları 

 • Genel İngilizce Kursu
 • Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
 • Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursu
 • IELTS Akademik Hazırlık Kursu (EAP)
 • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
 • Eğitim Turları

Melbourne Konaklama Seçenekleri

Aile yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin aklına takılan en büyük sorulardan biri konaklamadır. Melbourne aile yanı konaklama seçeneği ile Anadili İngilizce olan Avustralyalı ailelerin yanında kalarak hem aile ortamında bulunabilir hem de Avustralya kültürünü gözlemleyebilirsiniz. International House Melbourne dil okulu, Melbourne’daki en güvenilir ailelerle birlikte çalışarak öğrencilerine istekleri doğrultusunda en uygun aileyi bulur.

Öğrenci Evleri ve Rezidanslar

Öğrenci evleri ve rezidanslar uluslararası öğrencilerin bir arada kaldıkları konaklama türüdür. Bu konaklama türünde öğrenciler daha bağımsız ve sosyal bir hayatın içerisinde olurlar.

Sosyal Aktiviteler 

Toplu taşımanın hemen bitişiğindeki okul Melbourne’un en çok görülmesi gereken yerlerine birkaç dakikalık tren ve tramvay yolculukları uzaklığındadır. Öğrencilerin bir araya gelerek grup halinde birlikte vakit geçirmesini sağlayan sosyal aktivite programları sayesinde eğlenirken İngilizce öğrenebileceksiniz.

Okul origami kulüpleri, konuşma ve anlamaya yönelik oyun etkinlikleri, film günleri gibi aktivitelerle beraber hafta sonları Philip Adası penguen gözlem gezisi, Bellarine Yarımadası gezileri, Yarra Vadisinde Şarap tadımları gibi Melbourne’un mutlaka görülmesi gereken yerlerine geziler düzenler.

Tanıtım Videosu

 

 Okul Adresi:

Level 6/350 Queen St, Melbourne VIC 3000, Austarlia

International House Harita Konumu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.