International House Londra Dil Okulu

International House, 1953’ten beri dil eğitimi programları ve öğretmen eğitimi programları düzenleyen bir okuldur.  International House dil okulunun kurucuları, şu anda CELTA olarak bilinen ve Cambridge üniversitesi tarafından değerlendirilen ilk öğretmen eğitimi yeterliliğine öncülük etmişlerdir. Köklü kurumsal yapısı ve yılların tecrübesiyle International House yabancı öğrencilere kaliteli bir İngilizce dil eğitimi sunar.

Londra merkezde, Covent Garden’da bulunan IH Londra; geniş ve öğrenciler için gerekli her ihtiyaca karşılık verecek bir yapıda tasarlanmıştır. International House her yıl 150’den fazla ülkeden 7000 öğrenciye eğitim vermektedir. Öğrenciler çok uluslu bir ortamda eğitim alarak yeni arkadaşlıklar edinirken İngiltere’nin kalbi Londra’da keyifli vakit geçirme şansı elde ederler.

Eğitim Programları

  • Genel İngilizce
  • IELTS ve Cambridge Hazırlık

Öğretmen Eğitimi Programla

CELTA : Yabancı dil olarak İngilizce’yi öğretmek isteyenler için düzenlenen Cambridge ESOL onaylı sertifika programıdır.
International House Londra CELTA ve DELTA programları konusunda British Council akreditasyonuna sahiptir. Ayrıca İngilizce öğretmenleri için yenilenme programları düzenlenmektedir.

Executive programlar

Genel iş İngilizcesi
Bankacılık ve Finans için İngilizce
Hukuk İngilizcesi
İnsan Kaynakları İngilizcesi
Birebir dersler
Tıp İngilizcesi
Petrol Endüstrisi için İngilizce
Kültürel farkındalık programları : Yeni bir ülkeye yerleşen ve ya uluslar arası çalışanları yönetecek kişiler için programlar.

  • 12 – 17 yaş grubu öğrenciler için Paskalya ve Yaz okulları : International House Oxford’un bulunduğu St. Edwards School’da düzenlenmektedir. Tarihi Oxford şehrinde bulunan St. Edwards School öğrencilere rezidans konaklamalı yaz okulu alternatifi sunar. Programa İngilizce eğitiminin yanında Henley, Bath, Birmingham, Bristol, Chentenham, Gloucester, Stratford Upon Avon, Warwick ve Windsor şehirlerine gezileri de kapsayan  çeşitli aktiviteler de dahildir.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.