Institut Linguistique Adenet Fransızca öğrenmek ve geliştirmek adına ideal bir Fransızca dil okuludur. Problem yaşamadan Fransızca iletişim kurabilmek için imkânları üst düzeydedir. Çekiciliği ile ünlü olan Fransız beldelerinden birinde (Languedoc Roussillon) da birkaç hafta veya birkaç ay da Fransızca öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz. ILA da öğrencilerine başarılı Lisan eğitimi verirken tatil garantisini üstün zenginleşmiş hizmetiyle vaat etmektedir.

Languedoc Roussillon tarihi merkezlerden biri olan Montpellier tarihin en zengin merkezi olarak bilinen şehrin Grand Rue Jean Moulin bölgesindedir. Bu bölgede birçok küçük butik, hediyelik süs eşyaları ve kendine özgü kafe barlarıyla bilinmektedir. Institut Linguistique Adenet Fransızca dil okulu 18 nci yy mimarisini taşıtan stili ile özel bir malikâne ’ye sahiptir. Fransızca dil eğitimi verilen sınıflarda kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.(kullanımı ücretsiz) 22 adet “FlatScreen” özelliğine sahip bilgisayarlar mevcuttur, klima ile kalitesi yükseltilmiştir.

Institut Linguistique Adenet Fransızca Dil Okulu

Her sene 70 farklı milliyetten öğrenciyi belirlenmiş yaş gruplarıyla Fransızca dil eğitimi almaları için Institut Linguistique Adenet da ağırlanmaktadır. ILA da daha önce eğitim almış öğrenciler ile kontağa geçip detaylı yorum ve bilgiler edinebilirsiniz.

Institut Linguistique Adenet Dil Okulu Fransızca Kurs Programları

Fransızca Lisan eğitim veren Institut Linguistique Adenet geniş yelpazesi ile okulumuzda her seviyede eğitim verilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda başlangıç tarihleri belli olan haftalık uygulanan programlar mevcuttur. Derslikler en fazla 10 öğrenci kapasitesindedir, böylelikle her öğrenci derse aktif olarak katılım gösterebilmektedir. Fransızca dil eğitim veren öğretmenlerin hepsi Fransızcayı Yabancı lisan eğitimi verebilecek düzeydedirler. Teşvik edici ve dinamik öğretim metotları ile hızlı ve pratik olarak Fransızca öğrenmeniz zaman kaybetmeden mümkündür. Fransızca dil öğrenim ortamı ciddi ama aynı zamanda rahat bir ortama sahiptir

Institut Linguistique Adenet Fransızca Dil Okulu Kurs Programları

 • Standart Kurs(20 ders)
 • Yoğunlaştırılmış Kurs (30 ders)
 • Standart Kurs + Özel Ders (20 + 5 ders)
 • Standart Kurs + Mesleki Fransızca (20 + 10 ders)
 • Uzun süreli Kurslar (20, 30 ders)
 • Özel Kurs (20, 25, 30, 40 ders)
 • DELF DALF sınavlarına hazırlık

Institut Linguistique Adenet  Fransızca Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Fransızca dil eğitimi alınan sürede öğrencilerin farklı konaklama talepleri olumlu yönde değerlendirilmektedir ,değişik yaşam tarzları ve alışkanlıkları olduğu için öğrenciler Kurum içi Konaklama da her türlü ihtiyaca hitab edecek türden düzenlenmiştir.Konaklama seneklerini geniş yelpazeleriyle misafirlere sunulmaktadır;

 • Ev Sahibi aile yanında tek kişilik veya çift kişilik odalarda kahvaltı, yarım pansiyon
 • Öğrenci Yurdu
 • Üniversite kampüsünde oda
 • Apart Hotel
 • Tüm kategorilerde oteller veya özel daireler

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com