Yaz döneminde yurtdışında dil eğitimi denilince ilk akla gelen ülkelerden birisi hep İngiltere olmuştur. Muhteşem tarihi ve turistik güzelliklere sahip olan İngiltere’de dil eğitimi alırken bir zamanlar dünyanın en güçlü ülkesi olan İngiltere’nin kültürünü de yakından tanıma şansına sahip olacaksınız.

Genel önyargının aksine İngiltere’de dil eğitimi almak sanıldığı kadar pahalı değildir. Hemen her bütçeye uygun bir okul bulmak mümkündür. British Counsil akriditasyonu olan ve uygun maliyetli eğitim alabileceğiniz bu okulları Londra gibi büyük bir şehirde bulabileceğimiz gibi çok daha küçük şehirlerde de bulabiliriz.

İngiltere’deki birçok okul Türk öğrencilerine özel indirimler yapmaktadır. Bu indirimlerin bazıları yıl boyu sürerken bazıları belli dönemlerde yapılan başvurular için geçerlidir. O nedenle erken başvuru yapmak her zaman size avantaj sağlayacaktır. Okulların erken kayıt indirimlerinden faydalanacağınız gibi vize başvurularınızı da çok daha erken yapabiliriz. Vizenizi erken aldığımızda uçak biletinizi de erken ve ucuza alabiliriz.

Erken kayıt avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir  0212 236 5793 veya aşağıdaki bilgi istek formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.