ILAC Toronto Dil Okulu

Hemen her yıl, dünyanın önde gelen  kurumları tarafından eğitim kalitesiyle “Toronto’nun En İyi Dil Okulu”, “Kuzey Amerika’nın En İyi Dil Okulu”, “En İyi Üniversite Hazırlık Programı”, “En İyi Dil Okulu” seçilen ILAC Kanada’nın en büyük şehirlerinden Toronto ve Vancouver’ın merkezinde yer alır.

ILAC dil okulları; şehir merkezlerinde bulunan modern binaları, dil laboratuvarları, 10-15 kişilik sınıfları, ücretsiz bilgisayar ve internet ulaşımı haklarıyla kaliteli ve konforlu bir dil eğitimi sunar. ”En iyi okul” unvanlarının hakkını vererek her yıl her ülkeden yüzlerce öğrenciyi ağırlar.

Kanada’nın yüzden fazla etnik grubunun bir arada yaşadığı, ülkenin en güvenli ve en kalabalık şehri Toronto’nun şehir merkezinde yer alan ILAC Toronto UNESCO tarafından üç kez “Dünyanın En İyi Dil Okulu” seçilmiştir. Aynı zamanda öğrencilerin ücretsiz erişim ve kullanım hakkına sahip olduğu Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce Araştırma Merkeziyle yan yana bulunur. Rahat ulaşımı, okul çevresindeki kafe ve restoranları, tiyatro ve sinemalara olan yakınlığıyla  sosyal hayatın da canlı olduğu bir okuldur.

ILAC bünyesinde alınabilecek dil eğitimleri için birçok seçenek sunar.

ILAC Dil Okulu Genel Kurs Programları

-Genel İngilizce: Alanında uzman eğitici kadrolar tarafından geniş ve kalabalık olmayan bir ortamda her öğrenciye özel program hedefiyle İngilizce programı sunulur. Öğrencinin ihtiyaç ve beklentisine yönelik olarak haftalık 30 ders genel İngilizce veya 38 ders yoğun İngilizce eğitimi verilir.

-Akademik Eğitim Programı: İngilizce eğitimi sonrası üniversite ve koleje gidecek öğrencilere sunulan akademik dil programıdır.

-Sınava Hazırlık Programları: IELTS, TOEFL, CAE  (Cambridge Certificate in Advanced English), FCE (First Certificate in Advanced English), TESOL   (Teacher Training Diploma), GMAT   (Graduate Management Admission Test)

-Üniversite Yerleşim Programları: Bu eğitim programları Kanada’daki 50’ye yakın üniversite ve kolej tarafından tanınmakta olup öğrencilere kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansıyla birlikte eğitimleri süresince ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda ILAC dil eğitimi öğrencisi anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

*Yaz döneminde 18 yaş altı öğrenciler için dil eğitimi ve aktivite paketlerinin bulunduğu program

ILAC bünyesinde dil eğitimi programlarının yanı sıra çeşitli sertifika ve diploma programları da alabilirsiniz. Diploma programları sonucunda ILAC International College diplomasına sahip olmanın yanı sıra eğitiminiz boyunca Kanada’nın önemli şirket yöneticilerinin seminerlerine katılma şansı elde edersiniz.

Tanıtım Videosu:

 

Kanada dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayın. Kanada’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz.