Hemen her yıl, dünyanın önde gelen  kurumları tarafından eğitim kalitesiyle “Toronto’nun En İyi Dil Okulu” “Kuzey Amerika’nın En İyi Dil Okulu “En İyi Üniversite Hazırlık Programı “ “En İyi Dil Okulu” seçilen ILAC Kanada’nın en büyük şehirlerinden Toronto ve Vancouver’in merkezinde yer alır.

ILAC Dil okulları şehir merkezlerinde bulunan modern binaları, dil laboratuarları,10-15 kişilik sınıfları, ücretsiz bilgisayar ve internet ulaşımı haklarıyla kaliteli ve konforlu bir dil eğitimi sunar. ”En iyi okul” unvanlarının hakkını vererek her yıl her ülkeden yüzlerce öğrenciyi ağırlar.

ILAC bünyesinde alınabilecek dil eğitimleri; Genel İngilizce Programları ve Sınav Programları şeklindedir.

*Genel Kurs Programları

-Genel Dil Eğitimi: Alanında uzman eğitici kadrolar tarafından geniş ve kalabalık olmayan bir ortamda her öğrenciye özel program hedefiyle İngilizce programı sunulur. Öğrencinin ihtiyaç ve beklentisine yönelik olarak haftalık 30 Ders Genel İngilizce veya 38 ders yoğun İngilizce eğitimi alabilirler.

-Akademik Eğitim Programı : İngilizce eğitimi sonrası üniversite ve koleje gidecek öğrencilere sunulan akademik dil programıdır.

*Sınav Programları

-IELTS

-TOEFL

-CAE   (Cambridge Certificate in Advanced English)

-FCE    (First Certificate in Advanced English)

-TESOL   (Teacher Training Diploma)

-GMAT   (Graduate Management Admission Test)

* İş İngilizcesi : Öğrencilerin iş hayatındaki ihtiyaçlarına yönelik olarak belli bir İngilizce seviyesi sonrasında  alabilecekleri yoğun İngilizce programıdır.  Programın temel hedefi, öğrencilerin iş hayatındaki yazışma, telefonda konuşma, ikili iş müzakereleri, sunum ve raporlama gibi temel becerileri geliştirmektir.

*Üniversite Yerleşim Programları: Bu eğitim programları Kanada’daki 50’ye yakın üniversite ve kolej tarafından tanınmakta olup öğrencilere kendi eğitimsel çizgilerini belirleme şansıyla birlikte eğitimleri süresince ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda ILAC dil eğitimi öğrencisi anlaşmalı üniversitelere şartlı kabul başvurusunda bulunabilir.

*Yaz döneminde 18 yaş altı öğrenciler için dil eğitimi ve aktivite paketlerinin bulunduğu program

ILAC bünyesinde dil eğitimi programlarının yanı sıra çeşitli sertifika ve diploma programları da alabilirsiniz. Diploma programları sonucunda ILAC International College diplomasına sahip olmanın yanı sıra eğitiminiz boyunca Kanada’nın önemli şirket yöneticilerinin seminerlerine katılma şansı elde edersiniz.

Kanada’nın yüzden fazla etnik grubunun bir arada yaşadığı, ülkenin en güvenli ve en kalabalık şehri Toronto’nun şehir merkezinde yer alan ILAC Toronto UNESCO tarafından üç kez ” Dünyanın En İyi Dil Okulu” seçilmiştir. Aynı zamanda öğrencilerin ücretsiz erişim ve kullanım hakkına sahip olduğu Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce Araştırma Merkeziyle yan yana bulunur. Rahat ulaşımı, okul çevresindeki kafe ve restoranları, tiyatro ve sinemalara olan yakınlığıyla  sosyal hayatın da canlı olduğu bir okuldur. ILAC’ın gelişkin şartlarıyla Toronto’nun canlı yaşantısının birleştiği ILAC Toronto’da hem İngilizce öğrenir hem pratik yapma şansınız olur.

British Columbia eyaletinin en büyük şehri Vancouver’daki ILAC Dil okulu şehir merkezinde, modern tesislerinde dil eğitimi vermektedir. ”Kuzey Hollywood” adıyla da anılan Vancouver’da İngilizce öğrenirken herkes için uygun etkinlik bulmak mümkündür. Dil okulu süreniz boyunca bisiklete binme, doğa yürüyüşleri, açık hava sporları gibi etkinliklerle ilgilenebilir, öğrendiğiniz İngilizceyi pratik edebilirsiniz.

ILAC Dil okulları konaklama seçenekleri de fazladır. Aile yanı konaklamayla dil eğitimini pratik etme şansının yanı sıra Kanada kültürünü de yakından tanıyabilirsiniz. Bunun dışında yurt programı seçeneği, daire ya da paylaşımlı ev seçenekleri de tercih edilebilir.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.