Avustralya’da İngilizce Öğrenin!

Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Adelaide

Haziran’a kadar full time çalışın.

Taksitle ödeme imkânı.

2023 fiyat listesi için tıklayın!

Dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden birinde dil eğitimi almaya ne dersiniz?

Haftalık 180 AUD’dan başlayan cazip fiyatları, taksitle ödeme imkanları, Haziran ayına kadar verdiği full time çalışma izni ile 2023 yılında İngilizce dil eğitimi almak için Avustralya en ideal ülkedir.

Avustralya, hem İngilizce öğrenmek hem de çalışarak kendi ayaklarınızın üzerinde durarak kişisel gelişiminize katkıda bulunmak için harika bir destinasyondur.

Avustralya’da hem İngilizce eğitimi alabilir hem de 21,35 AUD’dan başlayan saat ücretiyle çalışarak masraflarınızı büyük oranda finanse edebilirsiniz, üstelik haziran sonuna kadar full-time çalışma izniyle çalışarak…

Avustralya eğitim ve vize danışmanlığında uzun yıllara dayanan Real Eğitim tecrübesiyle Avustralya İngilizce kursuna gitmek için  bizimle hemen iletişime geçin.

Uzak kıta Avustralya birçok kültürün ve milletin  harika bir şekilde harmonize  olduğu, muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Farklı kültürlere kucak açan bu muazzam kültürü yakından tanımak ve geleceğinize yatırım yapmak için şimdi Avustralya dil okulları için kaydınızı yaptırın,  promosyonlu fiyatlar ile Avustralya’da dil okuluna gitme  fırsatını kaçırmayın!

Doğal güzelliklerden uzaklaşmadan şehrin imkanlarını ayaklarınızın altına seren, kocaman bir ülke olmasının yanında geniş coğrafyasına oranla düşük nüfusu ile stressiz ve sakin bir yaşam alanı sunan, güvenli ortamında benzersiz iklimi ve yaşam tarzıyla dünya standartlarında  eğitim veren bir ülkede İngilizce öğrenmek istiyorsanız Avustralya tam size göre!

Her şehri ile farklı imkanlar ve yaşam tarzları sunan Avustralya’da İngilizce eğitimi için seçebileceğiniz birçok muhteşem şehir var, siz Avustralya’nın hangi şehrinde İngilizce öğrenmek istersiniz?

Büyükşehir  ve hareketli bir şehir hayatıyla iç içe geçmiş deniz, kum ve güneş kültürünü seviyorsanız Sydney tam size göre!

Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney, mükemmel kentsel ve doğal yaşam birleşimi ile Avustralya’da İngilizce öğrenmek ve üniversite okumak için ideal şehirlerinin başında gelir. Ilıman iklimi ile yaz-kış birçok açık alan aktivitesine olanak tanır.

Sanat, spor ve kültürle çevrili büyük şehir arıyorsanız Melbourne’de İngilizce eğitimi alabilirsiniz!

Uzun yıllar üst üste dünyanın en yaşanılabilir şehri seçilen Melbourne, adeta bir sanat ve kültür şehridir ve bu anlamda sanat severler için en ideal noktadır. Ayrıca kahve severlere de müjde, Melbourne’deki kahve kültürünü başka hiçbir yerde bulamayacaksınız!

Outdoor hayat ve uygun fiyatlı yüksek standartta  yaşam kalitesi sunan şehir arıyorsanız Brisbane tam size göre!

Avustralya’nın üçüncü büyük şehri olan Brisbane, şirin mahalleleri, samimi ve mütevazı insanları, dünya çapında bilinen müzeleri ve güzel plajlarıyla tam bir cazibe kentidir.

Daha küçük ve samimi bir ortamda, plaj hayatıyla çevrili yüksek kaliteli bir eğitim hedefliyorsanız neden Perth’te İngilizce eğitim düşünmüyorsunuz?

Yaşam masraflarının nispeten düşük oluşu, iş olanaklarını fazlalığı ile Avustralya’daki eyalet başkentlerinden biri olan Perth, eğitim süresince çalışmayı planlayan öğrencilerin şehre olan ilgisini arttırmaktadır.

Dil eğitimi almak istediğiniz şehri seçmek ve Avustralya’da yaşam hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Avustralya’da dil okulu fiyatlarına göz atmak için buraya tıklayın.