Greystone College Toronto

Greystone College, 2002 yılında International Language Schools of Canada (ILSC) yan kuruluşu olarak kurulmuştur. 1991 yılında Paul Zysman tarafından kurulan ILSC; Vancouver, Toronto ve Montreal’deki kampüslerindeki eğitimleriyle kısa zamanda dünya çapından öğrencilerin tercihi  haline gelmiştir.

Greystone College bu deneyimli Akademik operasyonel yönetim kadrosu deneyimiyle kurulmuştur. Greystone mezunları dünya çapında tanınır bir sertifika veya diplomaya sahip olurlar.

Greystone College Amaçları:

  • Öğrencilerin seçtikleri alanda eğitimden beklediklerinden fazlasını bulacakları kariyer programları ve teknik programlar geliştirmek ve sunmak.
  • Öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve  çalışma ortamında gerçek profesyonellerin deneyimlerinden faydalanabilecekleri verimli eğitim ortamları yaratmak.
  • Geliştirdiği programlarla, eğitim müfredatıyla, staj ve deneyim programlarıyla öğrencilerin ihtiyaçlarından fazlasına cevap verecek eğitim anlayışı.

Greystone College Eğitim Programları:

İşletme: 

Çok talep edilen bölümlerden biri olan İşletme alanında eğitim alarak kariyeriniz için gerekli adımları atabilirsiniz. Greystone College’dan alacağınız bir işletme yeterliliği, size çeşitli işletme ve organizasyonlarda kariyer fırsatları açan çok yönlü beceriler sağlayacaktır.

İşletme programlarımızdan aldığınız bir sertifika veya diploma; Ofis Yönetimi, Yönetim, B2B Satış ve İletişim, Lojistik gibi birçok alanda kariyer fırsatı sunmaktadır.

Co-op programıyla akademik eğitiminizi iş hayatıyla birleştirebilirsiniz. Co-op programlarında iş yerleştirme garantisiyle eğitim hayatınıza devam ederken aynı zamanda maaşlı şekilde çalışabilirsiniz.

Dijital Pazarlama:

Hepimizin vaktimizin büyük çoğunluğunu geçirdiği dijital dünya, yepyeni bir pazarlama alanı haline geldi. Greystone’un Dijital Pazarlama programında pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için en güncel ve popüler araçlar takip edilir ve bunlardan maksimum şekilde yararlanmanızı sağlayacak eğitimler verilir.

Bu programda eğitiminizi tamamladıktan sonra SEO Uzmanı, Dijital İçerik Üreticisi, Sosyal Medya Uzmanı gibi pozisyonlarda kariyerinizi şekillendirme şansı elde edersiniz. Co-op programına başvurduğunuzda eğitiminizin bir parçası olarak bu alanda işe başlama ve deneyim kazanma fırsatınız olur.

Turizm:

Dünya Turizm ve Seyahat Konseyine göre dünyadaki her 11 işten 1’i turizm sektörü tarafından desteklenmektedir. Yeteneklerinizi pratiğe dökebilir ve Co-op programıyla yerleştiğiniz işten gelecek kariyeriniz için referans alabilirsiniz. 26 hafta süren co-op programında Kanada’nın en turistik şehirlerinden biri olan Toronto’da turizm sektöründe büyük tecrübeler elde edebilirsiniz.

Tanıtım Videosu:

Greystone College Toronto Adres:

Kanada’da eğitim ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz.