Greenwich English Sydney Dil Okulu

Sydney’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler dil okulu seçerken eğitim kalitesi, okul referansları, uygun fiyat, okulun konumu gibi detaylara dikkat ederler. Greenwich English dil okulu bütün bu imkanları bir arada toplayan, %98 öğrenci memnuniyetine sahip Avustralya’nın en iyi dil okullarından biridir.

Sydney Pitt Street ve Mary Street’te olmak üzere iki kampüsü olan okul, Sydney’in ticaret merkezi CBD’de yer alır. Okulun konumu gereği öğrenciler gerek konaklama seçeneği, gerek sosyal imkanlar gerekse de iş imkanlarına sadece birkaç dakikalık yürüyüş veya toplu taşıma mesafesinde bulunurlar. Şehrin kalbinin attığı Sydney CBD dünyanın en hızlı büyüyen merkezlerinden biri haline gelmiştir. Göz kamaştırıcı Sydney şehrinde Avustralya’da öğrenci olmanın ne kadar eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim olduğunu unutamayacaksınız.

Greenwich Sydney dil okulu Avustralya’nın eğitim endüstrisinin öncülerindendir. Dil okulunun yanında mesleki eğitim programları alanında eğitim veren Greenwich Management School ile Sydney’de dil eğitimi aldıktan sonra kalma sürenizi uzatmak ve iş hayatında rakiplerinizin önüne geçmek için diploma ve sertifika programlarına katılabilirsiniz.

Avustralya’da çalışma izniniz öğrenci vizeniz ile tanımlı olarak haftada kırk saat şeklinde full-time bir izindir. Bu izin sayesinde Avustralya kültürünü yakından görme şansının yanında kariyerinizde başlangıçlar yapabilirsiniz. Greenwich Sydney dil okulu çalışma izninin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu bilir ve öğrencilerini bu alanda desteklemektedir. Avustralya’da çalışma koşulları, nasıl iş bulunabilir, ne tür işler yapılır gibi alanlarda sizi yönlendiren okul bu süreci en verimli şekilde değerlendirme şansı sağlar.

Greenwich English Sydney’deki üniversiteler ve Avustralya’daki diğer üniversitelerin çoğu ile işbirliği içerisindedir. Bu işbirliği ile IELTS, TOEFL, FTE gibi sınavlara girme stresi ve maliyetine girmeden rahatlıkla Avustralya üniversitelerine geçiş yapabilirsiniz.

Neden Greenwich English Sydney Dil Okulunda Eğitim Almalısınız?

 • Esnek ders saatleri, başlangıç tarihleri ve ödeme imkanları ile öğrenciye özel program seçenekleri sunar.
 • Avustralya’nın en iyi üniversitelerinin de dahil olduğu 30’dan fazla eğitim kurumu ile partnerlik anlaşması sayesinde, sınav şartına takılmadan direkt geçiş imkânı elde edebilirsiniz.
 • Dil okulunun yanında mesleki eğitim veren koleji ile Avustralya’da İngilizcenizi geliştirdikten sonra diploma programlarına da katılabilir, kariyerinizde 2-0 öne geçmiş olursunuz.
 • Dünyanın en ünlü plajlarından olan Bondi plajına 20 dakikalık otobüs mesafesinde eğitim alabilirsiniz.
 • Dünya’nın en göz kamaştırıcı ve güvenli şehirlerinden biri olan Sydney’de hayatın tam içinde eğitim alabilir, ihtiyacınız olan her şeye hemen ulaşabilirsiniz.
 • Her kıtadan gelen öğrenciler ile birlikte Greeenwich Sydney dil okulunda eğitim alabilir, dünyada birçok noktada bağlantılar elde edebilirsiniz.
 • 9u seçmeli dersler olmak üzere haftada 29 saat ders eğitim alarak daha hızlı ve kolay öğrenme olanağına sahip olursunuz.
 • Her hafta yenilenen seviye tespit sınavları ile ilerleme kontrolünüz yapılır ve bir üst seviyeye geçmek için sınav tarihini bekleme zorunda kalmazsınız.
 • Her hafta birebir akademik danışmanlık alarak ilerlemeniz ve hedefleriniz doğrultusunda en doğru kararlar için yönlendirilirsiniz.
 • Uluslararası öğrencilere eğitim verme alanında uzmanlaşmış ve gerekli sertifikalara sahip eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz.
 • Eğitimi eğlenceli ve kalıcı hale getirmek için gerekli her ekipmana sahip modern sınıflar,
 • Her katta öğrencilerin kullanımına açık mutfak ve dinlenme salonları

Greenwich English College Sydney Dil Okulunda Sunulan Programlar

 1. Genel İngilizce Kursları
 2. IELTS Sınavı Hazırlık Kursları
 3. Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
 4. İş İngilizcesi Kursları
 5. Akademik İngilizce Kursları
 6. Mesleki eğitimler İçin İngilizce Kursları
 7. Akademik Geçiş İçin İngilizce Programları
 8. İngilizce Plus Yaratıcı Teknoloji
 9. Diploma ve Sertifika Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich öğrenci aktiviteleri ile şehirde diğer öğrenci arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmeye ve pratik yaparak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Greenwich College, haftanın her gününe bir etkinlik sığdırıyor.  Derslerinizden arta kalan zamanda bir yandan profesyonel konuşma kulüplerine katılabilir, açık hava yoga derslerinde tüm haftanın stresini atabilir veya pub crawl etkinlikleri ile sosyalleşerek yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Okul kampüslerine ortalama 50 – 60 dakika uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda günlük hayatlarında Avustralya kültürünün bir parçası olacakları ailelerin yanına yerleştirilir. Öğrenciler yerel bir ailenin parçası olarak daha pratik yapma imkânı elde ederler. Evde aile ile beraber zaman geçiren öğrenciler, ailenin çeşitli gezi ve seyahat aktivitelerine de dahil olabilirler.

Öğrenci Evleri

Paylaşımlı öğrenci evleri, aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için bağımsız bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler tek kişilik odalarda ortak kullanım alanlarından faydalanarak farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile beraber yaşarlar.

Tanıtım Videosu

 

Harita Konumu

 

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.