Melbourne dil okullarında İngilizce eğitimi alan öğrenciler, hem kaliteli dil okullarında İngilizce öğrenirler aynı zamanda Melbourne’de sanat galerilerinden, harika parklara, uluslararası spor organizasyonlarından muhteşem konserlere kadar birçok şehir etkinliğinin de tadını çıkarırlar. Bu sayede Avustralya’da öğrenci olmanın bütün avantajlarından yararlanmış olurlar.

Greenwich English dil okulu, şehrin tam kalbinde, toplu taşıma duraklarına 2 dakikalık yürüme mesafesinde, kaliteli, program seçeneği fazla olan, referansları kuvvetli ve %98 öğrenci memnuniyetine sahip harika bir dil okuludur.

Greenwich Melbourne dil okulu, şehrin her bir köşesine bağlantılı olan tren istasyonlarına yaklaşık 300 metrelik yürüme mesafesinde yer alır. Greenwich English College Melbourne  kampüsü Melbourne’un en ünlü restoranları, kafe ve barları ile çevrili olan Sprencer Street’te yer alır. Kampüs çevresinde yer alan harika restoran ve cafelerde  her  zevke hitap eden yemekler yiyebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni arkadaşlarınızla harika vakit geçirebilirsiniz. Melbourne’un şehir merkezinde yer alan okul öğrencilerine alışveriş olanakları, federasyon meydanı, yeşil parklara olan yakınlığı ile harika bir öğrencilik hayatı sunuyor.

Greenwich Melbourne dil okulu, son teknolojili modern kampüsü ile şehrin ışıltısına ayak uyduruyor. Okulda bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her türlü imkanı barındıran kampüs, Melbourne şehrinin en hareketli bölgesine, şehrin diğer ikonik yapı ve bölgelerine sadece birkaç dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Greenwich English dil okulu Melbourne kampüsünü tercih eden öğrenciler, okul dışında da eğitimlerine devam ederek öğrendikleri dil özelliklerini aslında nasıl kullanmaları gerektiğini yaşayarak öğrenebiliyor.

Greenwich English Melbourne dil okulu genel İngilizceden Akademik İngilizceye, IELTS hazırlık programlarından iş İngilizcesine kadar öğrencileri ihtiyaç duyabileceği bir çok İngilizce programını sunar. Programlar arasında fiyat farkı olmadan kolaylıkla geçiş yapılabilir. Öğrenciler haftada 20 saat İngilizce eğitim alırlar. Okulun öğleden sonra sunduğu aktivitelerle hem kolaylıkla pratik yaparlar hem de etüt desteği ile bireysel eksikliklerini giderebilirler.

Greenwich English Melbourne dil okuluna her pazartesi başlamak mümkündür. Okulun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitime başlarlar. Ara ara yapılan sınavlarla  seviyeleri test edilir ve ilerlemelerine göre üst sınıfa geçebilirler.

Greenwich Melbourne dil okulunun bu muhteşem konumu, Avustralya’da çalışmak isteyen öğrencilere şahane fırsatlar sunuyor. Avustralya öğrenci vizesine sahip kişilerin iki haftada 40 saat olmak üzere sahip oldukları çalışma izni, öğrencilere hem gerçek hayatın bir parçası olma, hem de dil eğitimi alırken çalışarak maliyetlerini en aza indirme şansı tanımaktadır. Melbourne’un ticaret merkezinde yer alan okul öğrencilerin kolaylıkla iş bulabilmelerini ve okul ile iş yerleri arasında ulaşım kolaylığı sağlar. Greenwich English Melbourne dil okulu Avustralya’da nasıl iş bulabileceğiniz, çalışma koşullarının nasıl olduğu, Avustralya’da çalışma için hangi sertifikalara ihtiyacınız olduğu gibi detaylarda size yol gösterir.  Bu da öğrencilerin hızlıca çalışabilmeleri ve hayata karışabilmeleri için oldukça faydalıdır.

Avustralya’daki üniversite ve kolejler nazarında oldukça iyi bir isme sahip olan Greenwich dil okulu, öğrencilerine Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejlere geçiş imkanı sağlamaktadır. Üniversite ve kolejler ile olan bu geçiş anlaşması sayesinde Greenwich English yeterli dil eğitimini aldıktan sonra herhangi bir IELTS, TOEFL veya RTE gibi sınav sonucuna ihtiyaç duymadan eğitiminizi alma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda Greenwich Management College’a da yine aynı yeterlilik sertifikası veya okulun kendi ücretsiz online sınavı ile geçiş yapabilirsiniz.  Greenwich Management College’da proje yönetiminden, sosyal medya yönetimine, pazarlamadan işletmeye kadar bir çok eğitimi promosyonlu fiyatlarla alabilirsiniz.

Öğrenciler Neden Greenwich English College Melbourne’u tercih ediyorlar?

 • Melbourne’un en işlek yerinde, son teknoloji ile donatılmış kaliteli İngilizce eğitimi
 • Melbourne’da her yıl düzenlenen spor müsabakaları ve festivallere grup gezileri
 • Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejleri barındıran 30’dan fazla eğitim kurumu ile anlaşmalı olarak sınavsız geçiş seçeneği sayesinde Avustralya’da lisans, yüksek lisans veya sertifika programlarına devam etme
 • Esnek ders saatleri ile öğrencilere istedikleri saatte eğitim hakkı sunulur
 • Greenwich Management College’a dil okulu sertifikanız ile geçiş yaparak profesyonel kariyerinizde işe sizi rakiplerinizin önüne geçirecek diploma programları eğitimleri alabilirsiniz.
 • Dünya’nın en yaşanılabilir şehrinde, güvenli ve eğlenceli anılar biriktirme fırsatı
 • 20 saat eğitimin yanında 9 saat seçmeli ders seçeneği ile daha yoğun ve kapsamlı İngilizce eğitimi
 • Akademik danışmanlık hizmeti ile her hafta ilerlemeniz takip edilir ve hedefleriniz doğrultusunda en iyi eğitime yönlendirilirsiniz.
 • Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte eğitimi alarak hem Avustralya hem de pek çok farklı kültürü yakından tanıma ve görme şansı elde edersiniz. Bu bağlantıları ileriki profesyonel yaşamınızda dahi devam ettirebilirsiniz.
 • Haftalık seviye tespit sınavları ile ilerlemeniz ve eksikleriniz yakından takip edilir.
 • İkinci dil olarak İngilizce öğretme konusunda uzaman, gerekli sertifikalara sahip profesyonellerden eğitim alırsınız.
 • 3 katlı binada modern ve doğal ışıklı 50 sınıfta eğitim
 • Öğrencilerin kullanımına açık ve yüksek hızlı internet erişimli bilgisayar laboratuvarları
 • Öğrenci kullanımına açık mutfaklar

Greenwich English College Melbourne dil okulunda hangi kurslar var?

 1. Genel İngilizce Kursları
 2. İş İngilizcesi Kursları
 3. IELTS Sınav Hazırlık Kursları
 4. Akademik Amaçlı İngilizce Kursları
 5. Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları
 6. Sertifika ve Diploma Programları
 7. Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursları

Greenwich College Melbourne dil Okulu Konaklama Tipleri

Aileyanı konaklama

Bir ülkede eğitim almanın asıl amacı o ülkenin kültürüne de tanıyarak İngilizce öğrenmektir. Aileyanı konaklama seçeneği öğrencilere hem Avustralya kültürünü yakından tanıma hem de aile ortamında eğitime devam etme şansı tanımaktadır. Aile yanı konaklamada tek kişilik odada konaklar ve kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından sunulur.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar

Öğrenci evleri ve yurtlarda Avustralya’da eğitim almak için sizin gelen birçok öğrenci ile birlikte konaklayabilirsiniz. Daha bağımsız olan bu konaklama türünde sosyal ilişkiler kurma imkanınız çok daha fazladır.

Diğer Melbourne Konaklama Türleri

Hosteller

Pansiyonlar

Ev tutma

Oda Kiralama

Ayrıca Avustralya Dil Okulları Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Fiyatlar için avustralya dil okulları fiyatları listemizi ziyaret edebilirsiniz.