Fransa Language OPÉRA Paris in merkezinde yer alan bir Fransızca dil okuludur. Boulevard , Haussmann, Palais, Garnier gibi alışveriş mekanlarına yürüyerek ulaşabilecek kadar yakın mesafededir. Okul çevresinde birçok restoran bulunmaktadır. Metro istasyonları ile şehrin birçok bölgesine kolayca ulaşım sağlanabilir. Seine gibi ve çevresindeki birçok bölge yürüme mesafesindedir. Fransa Language OPÉRA’nın öğrencilere sunulan alanlar şık ve modern tasarımıyla bilinmektedir. İki katı olan Fransa Language OPÉRA  en fazla 10 öğrenci kapasitesi bulunmaktadır. Küçük ve şirin sınıfları mevcuttur.( aupair programlarında ise en az 12 kişilik olmaktadır) 12 adet derslikler mevcuttur. Öğrenci salonu, bilgisayar odası ve içerisinde kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. İçecek, Kahve ve yiyecekler otomatik makinalardan temin edilebilmektedir. Fransa’nın kalbi olan Paris şehir de profesyonelce Fransızca öğrenmek ayrılacaktır.

Fransa Language OPÉRA

Fransa Language OPÉRA KONAKLAMA

Fransa Language OPÉRA konaklama alternatifleri olan bir Fransızca dil okuludur. Okulun önerdiği konaklama şekli ise popülerliği ile bilinen ailelerin yanında konaklama şeklidir. Yarım pansiyon veya dilediğiniz gibi kalınabilir. Sadece kahvaltısı olan tek bir oda formatındadırlar. Fransa Language OPÉRA ailelerin evleri yaklaşık 5 ile 35dk kadar mesafededir. Diğer bir alternatif ise tek bir oda da yaşayarak orta kullanım alanlarına sahip olarak konaklamadır. Bunlar mutfak gibi alanlardan ibarettir.

Fransa Language OPÉRA Fransızca Dil Okulunun Eğlence Etkinlikleri

Fransa Language OPÉRA Fransızca dil okulun da öğrenciler bu süreçte arkadaşlarını tanımak için serbest zamanları mevcuttur. Diğer yandan Paris i keşfetmek adına fırsatları da vardır. Birçok çeşit faaliyet imkânları vardır. Bunlar gastronomi ve benzeri ziyaretlerden ibarettir. Bu sayede Lille veya Bruges gibi enteresan bölgeler ziyaret edilir ve keşfedilir. Bu tür geziler pazartesi günleri gerçekleştirilmektedir. Haftalık olarak programlar ise tüm öğrencilere pazartesi günleri dağıtılmaktadır.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com