Avrupa Ekonomi Okulu (European School of Economics, ESE) çok kampüslü (Londra, New York, Milan, Roma, Floransa ve Madrid) bir yüksek öğretim kurumudur.

ESE, ekonomi üniversiteleri arasından uluslar arası olma özelliğiyle sıyrılmaktadır.

ESE, öğrencilerin; BBA (Hons) in Pazarlama, Finans, İş Yönetimi, Medya, İletişim ve MSc Finans, Yöneti, Pazarlama eğitim programları sunmakla beraber MBA İş Yönetimi programını da sunmaktadır. Öğrenciler lisans ve yüksek lisans eğitim programlarının haricinde kısa kurslara da katılabilmektedir.
Kısa kurslar; Pazarlama, İş Yönetimi, Finans, HR ve Girişimcilik, Uluslar arası İş Yönetimi, Sanat Yönetiminden oluşmaktadır.

ESE, uluslar arası büyük kampüslerinin getirisi olarak iş ekonominin güçlü isimleriyle iş birliği içinde çalışmaktadır. Öğrenciler, seçtikleri eğitim programı alanında dünya standartları seviyesinde eğitim programlarıyla akademik yeteneklerini geliştirmekte ve iş hayatına kolay adapte olmaktadır. Üniversitede bulunan profesyonel danışmanlar, öğrenciler için kariyer rehberi oluşturmakta ve destek vermektedir.

ESE, alanında uzman akademisyenleriyle öğrenciler için sıcak bir kampüs ortamı sunmaktadır. Okul, öğrencilerin tam donanımlı bireyler haline gelmesi amacıyla hizmet vermektedir. ESE mezunu öğrenciler, iş istihdamı konusunda diğer ekonomi eğitimi veren yüksekokullar arasında üst sıralarda yer almaktadır.

ESE Londra kampüsü, yurtdışından gelen öğrenciler için oldukça renkli ve canlı bir atmosfer sunmaktadır. Öğrenciler, başkent Londra’nın atmosferi ve sosyal hayatıyla birlikte, tarihi mekânları ve ünlü barları ziyaret etme imkânına da sahiptir. Öğrenciler Londra’da yılın hemen her günü bir sosyal aktiviteye katılabilmektedir. Londra’da bulunan spor merkezleri, tiyatrolar, kafeler ve publar sürekli hizmete açıktır. Ayrıca, Londra’nın gelişmiş ulaşım ağı sayesinde öğrenciler, kampüsü ve şehir merkezi arası hızlı ve rahat bir şekilde seyahat edebilmektedir.

ESE Londra, British Accreditation Council ile akredite çalışmaktadır.

ESE Kampüs

Üniversitenin Londra merkezinde bulunan kampüsü, öğrenciler için heyecan verici olduğu kadar sakin bir ortam sağlamaktadır.

ESE kampüsü; yeşillik alanları, bahçeleri ve gölüyle, öğrencilere bir görsel şölen yaşatmaktadır.

ESE Üniversitesi Fiyatları

Öğrencilerimizin seçeceği eğitim programına göre (lisans, yüksek lisans, diploma) değişkenlik gösteren fiyatlar,  £ 13.600 ve 16.800 £ arasındadır.