Avustralya’da dil eğitimi almak, dünyanın her yerinden insan ve kültürle birlikte olmak demektir. Melbourne her yıl 30.000 den  fazla uluslararası öğrenci tarafından dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans programları için tercih ediliyor. Şehir her yıl dünyanın en önemli spor müsabakalarına sahiplik yapması, yeşilliği ile ünlü botanik parkaları, aborjin kültürüne yakınlığı, her bütçe ve zevke uygun yemek kültürü ile Melbourne’de öğrenci olmanın bütün avantajlarını ayağınıza seriyor.

Eurocenters MElbourne dil okulu, amerika, kanada İngiltere’deki okulları gibi öğrencilere en kaliteli dil eğitimi seçeneğini sunmaktadır. Okul Melbourne ticaret merkezinin hemen yanında yer alır. Bulunduğu bölgede diğer dil okulları da bulunan okul, hem okul içi hem de diğer okullardan birçok arkadaş edinme fırsatı sağlamaktadır. Arkadaşlarınızla çeşitli sosyal aktivitelere katılabileceğiniz renkli sosyal takvimi ile Eurecentres Malbourne dil okulu, eğitimin sadece sınıfta değil düşarıda da devam etmesini sağlıyor. Eurocenters Melbourne Dil Okulu geniş ve ferah sınıflara, bilgisayar odasına, kablosuz internete, otomat makineli öğrenci ortak alanına ve mikrodalgası ve buz dolabı olan bir mutfağa sahiptir. Okulun yakınındaki spor tesisinde yüzme havuzu, bowling, basketbol ve voleybol tesisleri bulunmaktadır.

Öğrencilerinin %93’ü ilk 3 ay içerisinde iş bulan Eurocentres dil okulu, Avustralya’da çalışma isteyen öğrencilerini desteklemektedir. Kariyer ve akademik danışmanlık hizmetleri ile hem eğitim sonrası hayatınız için size en uygun olacak eğitim programını ve dersleri hem de öğrenciliğini sırasında Avustralya’da nasıl iş bulunur, nasıl CV hazırlanı, Avustralya’da iş olanakları neler gibi soruları yanıtlamanızı sağlar.

Eurocenters Melbourne İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
  • Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları

Melbourne dil okullarında Konaklama Seçenekleri

  • Aileyanı konaklama

Anadili İngilizce olan Avustralyalı ailelerin yanında konaklayarak hem Avustralya dil eğitiminizi yüksek verimlilikte geçirebilir hem de kendinizi sıcak bir ortamda bulabilirsiniz. Dünyanın en güvenli şehirlerinden biri olan Melbourne’de aileler uluslararası nüfusun fazla olmasına oldukça alışkınlardır. Bu sayede kendinizi yalnız hissetmez ve size nasıl davranacağını bilen, bu konuda tecrübeli insanlar ile birlikte kalabilirsiniz.

  • Öğrenci evleri ve yurtlar

Avustralya’da her yıl binlerce uluslararası öğrenci eğitim almaktadır. Bu öğrencilerin konaklama için en çok tercih ettikleri seçenekler Öğrenci evleri ve yurtlar olur. Sizin gibi dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ortak bir alana sahip konaklamalarda kalarak eğitiminize daha bağımsız ve daha sosyal bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tanıtım Videosu


https://www.eurocentres.com/

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.