Etc International College Bournemouth Dil Okulu

Etc International College, British Council tarafından İngilizce Dil Eğitimi konusunda akreditedir. Okul 1989 yılında kurulmuştur ve  İngilizce dil eğitimi ve özel amaçlı programlar vermekte deneyimlidir.

Neden İngilizce Dil Eğitimi için ETC International College Seçilmeli?

Adayların ETC`yi seçmelerindeki en önemli etken; güzel bir arkadaşlık ortamının olması, rahat bir atmosferde ders çalışabilmeleri ve onlara zamanlarını İngiltere de en iyi şekilde geçirmeleri için yardımcı olmaktan memnuniyet duyan profesyonel görevlilerin olmasıdır. ETC International College öğrencilerinin emin olması gereken en önemli nokta, görevlilerden istedikleri yardımı alabilecekleri gibi etkili ve cesaretlendirici bir rehberlik hizmetini de alacaklardır. Öğrenciler, ETC dil okullarındaki programlarını tamamladıktan sonra da arkadaşlıklarını devam ettirme şansına sahip olacaklardır.

ETC International College Eğitim Programları

 • Genel İngilizce
 • Sınav Hazırlık Programı (IELTS, Cambridge)
 • Öğretmenler için İngilizce
 • Özel Amaçlı Kurslar (İş, Turizm, Sağlık, Havacılık, Askeri İngilizce)
 • Çocuklar (12-17) Programlar
 • Online İngilizce

Genel İngilizce 

Bu kurs, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar herkes için uygundur.  Akademik, kişisel veya profesyonel kullanım için İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, bu program size uygun olacaktır.  İhtiyaçlarınıza uygun çalışma yoğunluğunu seçebilirsiniz. Standart, yoğun, süper yoğun seçenekleri mevcut. Bu eğitim programında öncelikle dört modülde; konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerisini geliştirebilirsiniz. Ayrıca hafızanıza yeni kelimeler ekleyecek, telaffuzunuzu iyileştirecek ve İngilizce gramerinizi de geliştireceksiniz.

Sınav Hazırlık Programları 

ETC International College, uluslararası kabul görmüş Cambridge sınavları sunar. ETC onaylı bir Cambridge sınav merkezidir, bu nedenle sınavınıza hazırlandıktan sonra sınava bizimle de girebilirsiniz. Cambridge sınavına hazırlık kurslarımız 12 haftalık dönemlerde gerçekleşir. Bazı kurslar, bir kursun açılabilmesi için minimum sayıda öğrenci gerektirir.

Eğitmenler İçin İngilizce

ETC International College, yeni ve mevcut yabancı dil olarak İngilizce öğretmenleri için Bournemouth’ta bir TEFL kursu sağlar. Bu kurstan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için bir zaman çizelgesi oluşturduk. Her hafta 30 saatlik eğitimden oluşur ve kursun sonunda öğretim becerilerinizi geliştirmiş, modern metodolojileri uygulamış, öğretim materyalleri portföyünüzü genişletmiş ve sınıftaki öğretim performansınızı artırmış olacaksınız.

Özel Amaçlı Programlar 

Bu kurs odaklanmak istediğiniz alana yönelik verilen bir kurstur. Mesleki eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. İş, turizm, havacılık, sağlık, hukuk, askeri alanlarda İngilizcenizi geliştirmek için bu programa katılabilirsiniz.

Küçükler İçin

Bournemouth’ta çocukların İngilizceyi güvenli ve eğitici bir ortamda öğrenmeleri için tam özellikli Junior İngilizce kursları sunuyoruz. Bu programlar, çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi ve Birleşik Krallık’ı keşfetmesi için eğitim, eğlence ve kültürün tüm unsurlarını içerir. Çocuğunuz Junior English kurslarımızı üstlendiğinde, öğrenci refahı öncelikli olmak üzere farklı konaklama ve havaalanı transferleri sağlayabiliriz.

ETC International College’ın Avantajları

 • Bir dizi geniş profesyonellik ve uzmanlık  programları
 • Bütün enerjisini işine adamış, yardım etmeye hazır öğretmen ve yardımcı görevliler
 • Modern araç-gereçler ve metodoloji (Yöntem bilim)
 • Canlı bir sosyal program
 • Mükemmel bir konum – ETC  şehir merkezine yürüme mesafesinde olup her türlü ihtiyacınızı karşılayacağınız mağaza, market vb. yerlere de çok yakın mesafededir. Ayrıca şehir kütüphanesine, Internet kafelere ve sahile de çok yakın.

ETC International College’ta Kolaylaştırıcı Etkenler

 • Kütüphane: Öğrenciler referanslı kitap, araç ve gereçleri ödünç alabilirler.
 • Bilgisayarlar: Öğrenciler interneti kullanabilecekleri gibi e-mail gönderebilir, yazabilir yada CD-Rom ile sahip oldukları bilgi ve görüntülere bakabilirler.
 • İnternet Kafe : Öğrenciler internetten ücretsiz yararlanabilecekleri gibi kafeteryada dinlenebilir yada arkadaşları ve öğretmenleriyle de buluşup güzel bir ortamda oturup sohbet edebilirler.
 • Ayrıca öğrenciler okulda ücretsiz kablosuz internet (Wireless internet) hizmetinden de yararlanabilirler.

ETC International College Konaklama İmkanları

ETC Residence

ETC Residence, ET International College’ın hemen yanında yer almaktadır. Tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalar mevcuttur. ETC Residence’ta kalan öğrenciler, okula gidiş gelişlerinde hiçbir seyahat masrafı olmamasından yararlanır.

Aile Yanı Konaklama

Yerel bir ailenin yanında kalmak istiyorsanız, ETC sizin için aile yanında konaklama ayarlayabilir. ETC’de okumak için gelen çoğu öğrenci bu seçeneği tercih eder, çünkü İngiliz bir aile ile yaşamak, İngilizce konuşma pratiği yapmak ve İngilizlerin nasıl yaşadığını öğrenmek için harika bir yoldur.

ETC International Tanıtım Videosu

ETC International Bournemouth Adresi

Tüm fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Telefon: 0216 348 4838     Mail: info@realegitim.com