ESE Malta

ESE Malta Dil Okulu Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Bire-Bir İngilizce kurs seçenekleri ile öğrencilerine İngilizceyi en iyi bir şekilde öğretmeyi hedeflemektedir.  Sıcak ve destekleyici bir atmosferi ile öğrencilerin İngilizce öğrenirken eğlenmelerini de sağlamaya çalışmaktadır. Okula gittiğiniz günden itibaren sizlere rehberlik yapacak personeli daima yardımcı olmaktadır. Yeni insanlarla tanışmanız için sizleri teşvik etmektedirler.

ESE Malta Dil Okulu, Malta Üniversitesi’nin hemen yanında yer almaktadır. Okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.  Tüm bankalar ve ulaşım hizmetleri ile alışveriş alanları okul binasına oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

ESE Malta İngilizce Dil Okulu

ESE Malta İngilizce Dil Okulu’nun Sunduğu Olanaklar

  • Geniş, havadar sınıflar
  • Kütüphane
  • Kafeterya
  • TV / Video Odası
  • Bilgisayar Erişim Merkezleri
  • Teras

ESE Malta İngilizce Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

Genel İngilizce Kursu

Haftada 20 ders saati olan kurslarımızda dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Öğrenciler minimum iki hafta olmak üzere bu kurslarımıza katılabilirler. Eğer Dil okullarımızda daha fazla kurs almaya ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz kurs sürenizi uzatabilirsiniz. Kurslarımızda öğrendiğiniz dili yalnızca dil bilgisi kurallarıyla öğrenmeniz değil rahatça konuşabilmeniz ve telaffuzunuzun iyi olmasını sağlamaktır. Dersleriniz sabah olduğu için öğleden sonraları size aittir.

Sınava hazırlık IELS – Cambridge / Akademik Kursu

Haftada 20 ders saati ve en az 12 haftalık olan bu kurslarımız genellikle yurtdışında üniversiteye gitmek isteyen ya da iş hayatında ileri seviyede dil bilmesi gereken öğrencilerimiz için hazırlanmıştır. Kurslarımız dilinizin belli bir nitelik kazanmasını sağlayacaktır. Bu kurs sonunda isteyen öğrenciler sınava katılmakta ve sınavı geçen öğrencilere ekstra sertifika verilmektedir. Bu sertifika Dünyadaki çeşitli üniversiteler, kolejler ve şirketler tarafından tanınmaktadır. Günümüzde değişen Dünya’ya ayak uydurmak isteyenler kendini iyi ifade etmek için bir veya birkaç dilli iyi derecede konuşabilmelidir. Birkaç ay içinde istediğiniz dilde istediğiniz seviyeye ulaşmanız sağlanabilir. İyi derecede bir dil eğitimi almak istiyorsanız ESE Dil Malta okullarında 3, 6 ya da 9 aylık kurslara katılabilirsiniz.

Yoğun İngilizce kursu

Yoğun İngilizce kursları sayesinde öğrenmek istediğiniz veya öğrendiğiniz İngilizciyi hatırlatma ve istendiğinde geliştirme amaçlı olup bu kursa katılacak olanların İngilizce sevilerine göre ayrılıp eksik olan dil bilgileri seviye seviye eğitilerek öğrencinin istediği safhaya gelmesi sağlanır.  Temel olarak hızlı eğitimi amaçlayıp öğrencinin seviyesine göre istediği seviyeye gelmesi amaç edilir.

İş İngilizcesi (Business)

Haftada 30 ders saatidir. İş hayatınızda kullandığınız terimlerin İngilizcelerini bilmemeniz size sorun mu yaratıyor? O zaman iş İngilizce`si kurslarımız tam size göre, sabahları 4 saat genel İngilizce dersi işlenir.  İş İngilizce ‘si kurslarından geriye kalan zamanlarda isterseniz öğleden sonra sürdürülen standart İngilizce kurslarına devam ederek eğitiminizi hızlandıra bilirsiniz.

Birebir Özel Kurslar

Haftada 5 ders saati olan bu kurslarımız Tamamen Öğrencinin istediğine bağlı kişisel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak hazırlanmış bir kurs programıdır. Öğretmenle bire bir eğitim çok yoğun bir ders biçimi sunar. Derslerinin hem içeriğini hem de miktarını ve hızını öğrenci saptar. Dil becerilerini mümkün olduğunca hızla geliştirmek isteyen “hızlı” öğrenciler, ya da yavaş öğrenmek isteyenler için ideal bir kurs.

Özel Amaçlı İngilizce Kursları

Bu kurs sizin istekleriniz doğrultusunda özel eğitimciler tarafından yürütülüp yaptığınız iş ve meslek, ilerlemek istediğiniz is dalı, almak istediğiniz eğitim dalı olarak çeşitli İngilizce eğitim yöntemleri kullanılır.(medikal, bankacılık, turizm, teknolojik gibi…) Kurs suresi 4 hafta ve üstüdür, haftalık kurs sayısı 20 / 30 / 40 ders olarak öğrencinin isteğine bağlıdır.

Yaz Kursları

Özellikle genç yaştaki öğrencilerin okuldaki ilk günlerinde kendilerini evde hissetmelerinin ne kadar önemli olduğunu bilincindedir ve bu nedenle okulda tüm öğrencilere büyük bir ailenin parçasıymış gibi davranılır. Öğretmenler ve çalışanlar öğrenciler ihtiyaç duyduğında onların daima yanında olurlar. 24 saat açık acil durum telefonu ve resepsiyon imkanı sunulur. Okulun en önemli özelliği sınıftaki kaliteli eğitiminin yanı sıra öğrencilere gösterilen kişisel ihtimamdır. Yaz okulu programındaki öğretmenler genç ve deneyimli öğrencileri motive edecek kimselerden oluşur. Yaz okulu programı süresince öğrencilerin dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeleri hedeflenir. Ayrıca gün be gün öğrencilerin kelime haznesi gelişirken, gramerleri de düzelir. Öğrenciler okulun ilk günü aldıkları seviye tespit sınavına göre sınıfa yerleştirilirler.

ESE Malta İngilizce Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile yanı konaklama (Paylaşımlı oda- Tek kişilik oda)
  • Okul yurtları (Paylaşımlı oda- Tek kişilik oda)
  • Apart daire (Paylaşımlı oda- Tek kişilik oda)
  • Otel konaklama (Paylaşımlı oda- Tek kişilik oda),

Aile yanı konaklama

Çift kişilik odalarda sabah ve akşam yemeği hizmetleri ile sunulur. Sıcakkanlı Maltalı aileler beraber yaşadıkları öğrencilere kültürlerini ve yaşam biçimlerini en iyi şekilde tanıtmaktadır. Aile yanında kalan öğrenciler diğer öğrencilere göre günlük konuşma dilini daha iyi öğrenmektedir.

ESE Residence

St Julians’ın merkezinde bütün kafe ve restoran, alışveriş merkezleri, Beach Clup ve otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Odalar son derece moderndir ve içeride iki adet yatak, özel banyo, çalışma masası, TV, telefon ve klima bulunmaktadır. Sabahları kahvaltı verilmektedir

Whittehouse Residance

Okula çok yakın olan Whitehouse Residance’nin odalarında iki yatak, özel banyo, klima, TV ve çalışma masası bulunmaktadır. Kahvaltı verilmekte ve haftada bir çarşaflar değiştirilmektedir. Otobüs duraklarına sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Kingsgate Apart

Sliema şehrinin dış yakasındadır. Öğrenciler çift kişilik odalarda kalırlar ve her abartın banyosu, mutfağı ve kablolu televizyonu bulunmaktadır. Okula otobüsle 20 dakika, otobüs durağına ise yürüyerek 5 dakika mesafededir. Sabahları okula özel servis bulunmaktadır.

Greengrave

Bir ev görünümünde olan bu konaklama seçeneğinde okula otobüsle 10 dakika, sahile yürüyerek 15 dakika ve otobüs duraklarına yürüyerek 5 dakika yürüme mesafesindedir. Çift kişilik odalarda kalınmakta ve kahvaltı verilmektedir. Arzu edilirse aksam yemeği ekstra ücret karşılığında alınabilir. Oda servisi her gün hizmetinizdedir ve çarşaflar haftada 2 defa değiştirilir.

Tanıtım Videosu

 

 

 

Okul Adresi: 

Triq Paceville STJ 3103 San Giljan, Central Region, Malta

 

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.