Avustralya’nın ikinci büyük şehri olan Melbourne, gerek muhteşem iklimi gerek sofistike yaşam tarzıyla yıllardır dünyanın en yaşanılır şehri seçilmeye devam ediyor. Avustralya’nın Avrupası olarak bilinen ve yıl içerisinde birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Melbourne, dinamik ve enerji dolu bir gece hayatına sahip olup aynı zamanda yaşam masrafları olarak Sydney’den daha ekonomik olduğu için Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şehir, Grand Slam Açık Tenis Turnuvası, Formula 1 ve meşhur Melbourne Cup koşularına ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli ve eşi benzeri olmayan bar ve cafeleriyle Avustralya’nın çok kültürlü yapısını en güzel şekilde yansıtan Melbourne’de İngilizce dil eğitimi almak sizin için unutulmaz olacak !

Okul İmkanları

English Unlimited Melbourne dil okulu şehrin merkezinde, ulaşım araçlarına,kafelere, mağazalara , kütüphane müze ve galerilere kısaca tüm sosyal yaşam alanlarına yakın bir alanda kurulmuş bir kampüste hizmet vermektedir. Havalandırmalı sınıflar, ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi, öğrenci kaynakları odası ve sosyal etkinlikler fırsatı bulunan English Unlimited Melbourne dil okulu, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça iyi bir tercih.

Haftalık ders saati seçeneklerinde sabah derslerinin yanı sıra gündüz çalışıp akşam İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun bir program sunmakta. Free Job Assistance hizmeti ile Avustralya’da çalışma isteyen öğrenci vizesi sahiplerine Avustralya’da nasıl iş bulunacağını, nasıl CV hazırlamaları gerektiğini, başvurularını nasıl yapmaları gerektiği gibi yönlendirmeler ile bir an önce bu hedeflerine ulşamlarını sağlar.

Eğitimlerinde amaçlarına uygun ilerlemek isteyen öğrenciler için akademik danışmanlık hizmeti sunan English Unlimited dil okulu, ihtiyaç duyulan eğitimi direkt sağlama konusunda oldukça başarılıdır.

Maximum 10-15 kişilik sınıflarda verilen bu kurs için haftalık ders saati 20’dir. Ayrıca lisans eğitimini Avustralya’da almak isteyen öğrenciler için Avustralya’nın önde gelen üniversiteleriyle anlaşması olan English Unlimited, Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için inanılmaz fırsatlar sunuyor !

English Unlimited Melbourne Öğrencilerine Neler Sunar?

 • 7/24 öğrenci desteği
 • Sosyal aktivite takvimlerinde İngilizce konuşma, dil bilgisi, dinleme, telaffuz bilgilerini rahatlıklıa kon-llanabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz karaoke, yoga, fitness gibi farklı seçenekler
 • Ücretsiz Job Assistance ve aylık Workshoplar ile Avustralya’da çalışma izninizi en doğru şekilde kullanma desteği
 • HEr cuma yapılan IELTS deneme testleri ile eksiklerinizi adım adım takip edebilme
 • Her biri TESOL Sertifikalı, alanında uzman eğitmenler ve güler yüzlü personel
 • Melbourne’un en işlek caddelerinden biri olan Lonsdale Street’te, modern ve son teknoloji ile bezenmiş okul
 • Dünyanın çok farklı yerlerinden gelen öğrenciler ile birlikte eğitim alma şansı
 • Okul içerisinde arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz ile birlikte vakit geçirebileceğiniz dinlenme alanları, okuma köşesi, kütüphane, bilgisayar odaları
 •  Her zevke ve bütçeye uygun kafe, restoran ve barlarla çevrili konum
 • Barista Skills eğitim programı ile Avustralya’da ve dünya’nın her yerinde kullanabileceğiniz ikinci bir meslek seçeneği
 • Sabah ve akşam ders saatleir ile kişiye uygun ders programı
 • English Unlimited dil okulu Australian Pacific College ile ortak konumdadır. English Unlimited Melbourne dil okulunda İngşilizce Eğitiminizi aldıktan sonra rahatlıkla diploma ve sertifika programlarına geçiş yapabilirsiniz.

 English Unlimited Kurs Programları

-Genel İngilizce

-IELTS Hazırlık  Programı

-TOEFL Sınav Hazırlık

-Akademik Amaçlı Dil Eğitimi

-Cambridge Sertifika Hazırlık

-Lise Hazırlık

-Turizm Otelcilik için İngilizce

-Küçük Yaştakiler için İngilizce

-Özel İngilizce Dersleri

English Unlimited Melbourne Dil Okulu Konaklama İmkanları 

English Unlimites Melbourne yüksek standartlardaki konaklama imkanlarıyla size güvenli ve kaliteli bir dil eğitimi imkanı sunuyor !

Avustralya’daki dil eğitimini aile yanında tamamlamak isteyen öğrenciler için özenle seçilmiş ailelerin yanında hem gittikleri şehrin kültürünü öğrenip hem de İngilizceyi ilk elden öğrenme ve pratik yapma imkanı sunulmakta.

Dil eğitimini öğrenci evlerinde tamamlamak isteyen öğrenciler için de çeşitli imkanlarda ve fiyatlarda konaklamalar mevcut.