English Language Academy İrlanda Dil Okulu 2008 yılında Dublin’de kurulmuştur. Farklı insanlarla tanışmak için harika bir yerdir. Meslek kursları üzerine uzmanlaşmış bir okuldur. Okulda bir çok milletten farklı öğrenciler bulunmaktadır. Kaliteli öğretmen kadrosundan yönetim personeline kadar yüksek kalitede bir eğitim vermeyi hedeflemektedir.

İrlanda’nın başkentinde eğitim almanın avantajı ile  sosyal ve kültürel bir çok aktiviteye kolayca erişebilirsiniz. ELA İrlanda kurslar, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mesleki ve sınav kuruluşları tarafından akredite edilmiştir.

ELA İrlanda Dil Okulu

English Language Academy İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce ve İş İngilizcesi

ELA Genel İngilizce / İş İngilizcesi kombine kurslar okuma, temel dil becerilerini geliştirme, yazma, dinleme ve konuşma sağlamak için yapılandırılmıştır. Kurs sabah  ve öğleden sonra, İleri düzeyde acemi öğrencilere açıktır. Bu kurslar 25 veya 50 hafta süremektedir. Haftada 15-20 saatdir. Kursu bitiren tüm öğrencilere sertifika verilmektedir.

  • Sınav Hazırlık Kursları

Cambridge Sınav Hazırlık kurslarını başarı ile geçmek isteyen adaylar için ideal bir kurs seçeneğidir. Genel İngilizce / IELTS seçeneği ile de 25 ya da 50 hafta boyunca eğitim seçeneği bulunmaktadır.  KET, PET, IELTS, FCE, CAE, BEC yanı sıra TIE ve ETAPP Sınav Hazırlık Kursları dâhil tüm Cambridge sınavları kapsar.

  • Özel Amaçlar İçin İngilizce Kursu
  • FETAC iş çalışma programı

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.