Englih Unlimited Dil Okulu – Brisbane

Avustralya’nın üçüncü büyük şehri ve Queensland eyaletinin başkenti olan Brisbane, yaşam maliyetlerinin düşüklüğü ve yaşam kalitesinin yüksekliği nedeniyle yıllardır Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerden biridir. Yaşamın çok hareketli olduğu Brisbane’in şirin mahalleleri, mütavazi ve cana yakın insanlarıyla Avustralya’daki İngilizce eğitiminizi tatil tadında geçirebilirsiniz.

Pasifik Okyanusu’nun kenarında bulunan Brisbane, Avustralya’nın en iyi plajlarının bulunduğu Gold Coast ve Surfers Paradise’a yaklaşık 1 saat mesafededir.

English Unlimited Brisbane Dil Okulu;  şehrin merkezinde, ulaşım araçlarına, kafelere, mağazalara , kütüphane müze ve galerilere kısaca tüm sosyal yaşam alanlarına yakın bir alanda kurulmuş bir kampüste hizmet vermektedir. Şehrin her köşesindeki konaklamalardan kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Australian Pacific College ile aynı eğitim grubunda yer alan okul, bu bağlantılar sayesinde kolej düzeyinde bir eğitim kalitesi sunmaktadır. Öğrencilerin Brisbane’da öğrencilik hayatı ile ilgili bütün avantajlara kolayca ulaşmasını ve hayatları boyunca unutamayacakları anılar biriktirirken bir dünya vatandaşı haline gelmelerini sağlar.

Avustralya’da dil eğitimi alırken, öğrenci vizelerine tanımlı tam zamanlı bir çalışma iznine sahip olursunuz. Bu izin öğrencilerin yurtdışı dil okulları tercihinde Avustralya’yı ilk sıralara koymalarının en büyük sebeplerindendir. Avustralya’da hem çalışıp hem de okuyarak hayatın bir parçası haline gelebilir, günlük giderlerinizi karşılamak için para kazanabilir ve profesyonel iş hayatının bir parçası olabilirsiniz.

 English Unlimited Brisbane Dil Okulu Kurs Programları

-Genel İngilizce Programı

-IELTS Hazırlık Programı

-TOEFL Sınav Hazırlık Programı

-Akademik Amaçlı Dil Eğitimi Programı

-Cambridge Sertifika Hazırlık Programı

-İş İngilizcesi Programı

-OET Sınav Hazırlık Programı

-Küçük Yaştakiler için İngilizce

-Özel İngilizce Dersleri

English Unlimited Brisbane Dil Okulu Neden Tercih Edilmeli?

  • Brisbane’ın en hareketli caddelerinden birinde, son teknolojili ve modern bir tesiste eğitim alırsınız.
  • Öğrencilerin her ihtiyacına koşan, profesyonel ve destekleyici bir personel kadrosu vardır.
  • Avustralya’da çalışma izni ile ilgili her türlü desteği sağlayan ‘Job Asistance’ ve ücretsiz Workshoplar ile size en uygun işi bulmanıza yardım eder.
  • Öğrencilerin ihtiyacına yönelik eğitim programları ile eksikler ve gereksinimler doğrultusunda eğitim verilir.
  • Her seviyeden öğrenciye uygun, az mevcutlu sınıflarda eğitim verilir.
  • Kampüs içerisinde öğretmen ve arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz oturma alanları, mutfaklar, dinlenme odalarında ders aralarında ve sonrasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Kampüste öğrencilerin kullanımında ücretsiz kablosuz internet erişimi vardır.
  • Kütüphane, bilgisayar odaları, çalışma odaları ile ihtiyacınız olan bilgiye her an ulaşabilirsiniz.
  • Barista Skills Programı ile EU Brisbane dil okulu, öğrencilerinin kolaylıkla iş bulabilmeleri ve uluslararası geçerli bir meslekleri olmaları için onları destekler.

English Unlimited Brisbane  Konaklama İmkanları 

English Unlimited yüksek standartlardaki konaklama imkanlarıyla size güvenli ve kaliteli bir dil eğitimi imkanı sunuyor !

Aile yanı konaklama : Avustralya’daki dil eğitimini aile yanında tamamlamak isteyen öğrenciler için özenle seçilmiş ailelerin yanında hem gittikleri şehrin kültürünü öğrenip hem de İngilizceyi ilk elden öğrenme ve pratik yapma imkanı sunulmakta. Sabah ve akşam yemeklerini aileler ile birlikte yiyen öğrenciler sıcak bir ortamda İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avustralya kültürünü de yakından görebilirler.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar: Şehir merkezlerinde yer alan bu konaklamalar, Avustralya’da eğitim almak için gelmiş uluslararası öğrencilerin bir arada konakladıkları konaklama tipidir. Özgür bir öğrencilik hayatı sunan bu konaklamada sosyal bir ortamda farklı kültürleri tanıyarak kalabilirsiniz.

Tanıtım Videosu:

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.