Avustralya’nın üçüncü büyük şehri ve Queensland eyaletinin başkenti olan Brisbane, yaşam maliyetlerinin düşüklüğü ve yaşam kalitesinin yüksekliği nedeniyle yıllardır Avustralya’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehirlerden biridir. Yaşamın çok hareketli olduğu Brisbane’in şirin mahalleleri, mütavazi ve canayakın insanlarıyla Avustralya’daki İngilizce eğitiminizi tatil tadında geçirebilirsiniz.

Pasifik Okyanusu’nun kenarında bulunan Brisbane, Avustralya’nın en iyi plajlarının bulunduğu Gold Coast ve Surfers Paradise’a yaklaşık 1 saat mesafededir. Avustralya’daki dil eğitiminizin yanı sıra güzel bir tatil yapmak istiyorsanız Brisbane tam size göre !

Yapılacaklar ve Görülecek Yerler

Ülkeyi ziyaret etmek için en uygun olan Ocak, Şubat ve Mart aylarında, tüm şehir keyifli aktivitelerin yapılacağı güneşli günlere ev sahipliği yapmakta. Brisbane’in merkezi konumunda bulunan oldukça renkli ve hareketli bir semt olan South Bank’ın içerisinde yer alan alan Parklands’te; Avustralya’da bulunan tek insan yapımı kumsal ve lagün olan South Bank Şehir Plajı bulunmaktadır. Piknik alanları, çeşmeler,  Queensland Müzesi, Queensland Sanat Galerisi ve Queensland Devlet Kütüphanesi’ni içerisinde barındıran dev kültür kompleksi  Queensland Kültür Merkezi bu turistik alan içerisinde bulunmaktadır. Şehirde görülmesi gereken önemli bir diğer eğlence rotası,  Brisbane Çarkı adı verilen dev dönme dolaptır. Dünyaca ünlü dönme dolaba binerek, şehri 360 derecelik bir açıdan görmenin keyfine varabilirsiniz! Brisbane’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin birçok dil okulu seçenekleri vardır.

English Unlimited Brisbane Dil Okulu,  şehrin merkezinde, ulaşım araçlarına, kafelere, mağazalara , kütüphane müze ve galerilere kısaca tüm sosyal yaşam alanlarına yakın bir alanda kurulmuş bir kampüste hizmet vermektedir. Şehrin her köşesindeki konaklamalardan kolaylıkla ulaşılabilir bir konumdadır. Australian Pacific College ile aynı eğitim grubunda yer alan okul, bu bağlantılar sayesinde kolej düzeyinde bir eğitim kalitesi sunmaktadır. Öğrencilerin Brisbane’da öğrencilik hayatı ile ilgili bütün avantajlara kolayca ulaşmasını ve hayatları boyunca unutamayacakları anılar biriktirirken bir dünya vatandaşı haline gelmelerini sağlar.

EU Brisbane dil okulu, her yıl dünyanın bir çok ülkesinden öğrenciye eğitim vererek uluslararası bir eğitim ortamı sunar. Millet dağılımına oldukça dikkat eden okul, öğrencilerin farklı etkinliklerde bir araya gelerek beraber vakit geçirdikleri dönemde arkadaşlıklarını ilerleterek farklı kültürleri tanıma ve İngilizce yetkinliklerini geliştirmelerini sağlar. Günübirlik sanat galerileri, müze, botanik park gezilerinin yanında şehirdeki festivallere, spor müsabakalarına, özel gösterimlere de okul öğrencilerinin birlikte katılmasını sağlayan okul hem  verimli bir etkinlik hem de İngilizcenin günlük kullanımı için en uygun ortamı sağlar.

Avustralya’da dil eğitimi alırken, öğrenci vizelerine tanımlı yarı zamanlı bir çalışma iznine sahip olursunuz. Bu izin öğrencilerin yurtdışı dil okulları tercihinde Avustralya’yı ilk sıralara koymalarının en büyük sebeplerindendir. Avustralya’da hem çalışıp hem de okuyarak hayatın bir parçası haline gelebilir, günlük giderlerinizi karşılamak için para kazanabilir ve profesyonel iş hayatının bir parçası olabilirsiniz. EU Avustralya dil okulları, öğrenciler için bu iznin ne kadar önemli olduğunun farkındadır. İş imkanlarının tam ortasındaki EU Brisbane dil okulu, esnek ders takvimi ve ücretsiz iş danışmanlık hizmeti ile öğrencilerin bu imkanı en rahat şekilde değerlendirmelerini sağlar. Avustralya’da nasıl iş bulunur, Brisbane iş imkanları nelerdir, çalışma koşulları nasıl, gibi sorular ve daha fazlasına her zaman cevap verebilecek samimi ve yardımsever personeli ile öğrencilerinin her an yanındadır.

English Unlimited Brisbane dil okulu, Avustralya’nın en iyi üniversite ve kolejleri ile bağlantılara sahiptir. Bu bağlantılar sayesinde öğrenciler, dil eğitimi sonrası Avustralya’da kalmak, eğitim almaya devam etmek isterlerse sınav sonuçlarına ihtiyaç duymadan geçiş yapabilirler. Akademik amaçlı İngilizce programları, öğrencileri sadece İngilizce açısından değil Avustralya eğitim sistemine de hazırlamaktadır.

 English Unlimited Brisbane Dil Okulu Kurs Programları

-Genel İngilizce Programı

-IELTS Hazırlık Programı

-TOEFL Sınav Hazırlık Programı

-Akademik Amaçlı Dil Eğitimi Programı

-Cambridge Sertifika Hazırlık Programı

-İş İngilizcesi Programı

-OET Sınav Hazırlık Programı

-Küçük Yaştakiler için İngilizce

-Özel İngilizce Dersleri

English Unlimited Brisbane Dil Okulu Neden Tercih Edilmeli?

 • Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte eğitim alarak farklı arkadaşlıklar ve bağlantılar kurabilirsiniz.
 • Brisbane’ın en hareketli caddelerinden birinde, son teknolojili ve modern bir tesiste eğitim alırsınız.
 • Hepsi üniversite mezunu ve tecrübeli alanının en başarılı eğitmenleri ile birlikte sıkılmadan İngilizce öğrenebilirsiniz.
 • Öğrencilerin her ihtiyacına koşan, profesyonel ve destekleyici bir personel kadrosu vardır.
 • Avustralya’da çalışma izni ile ilgili her türlü desteği sağlayan ‘Job Asistance’ ve ücretsiz Workshoplar ile size en uygun işi bulmanıza yardım eder.
 • İngilizce yazma, konuşma, telaffuz, dinleme, okuma gibi alanların yanında spor ve kültür aktiviteleri ile de her alanda İngilizce eğitimi desteklenir.
 • Öğrencilerin ihtiyacına yönelik eğitim programları ile eksikler ve gereksinimler doğrultusunda eğitim verilir.
 • Her cuma yinelenen IELTS denemeleri ile öğrencilerin seviyeleri sık sık takip edilerek ilerlemeleri gözlenir ve eksiklikler tamamlanır.
 • Her seviyeden öğrenciye uygun, az mevcutlu sınıflarda eğitim verilir.
 • Kampüs içerisinde öğretmen ve arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz oturma alanları, mutfaklar, dinlenme odalarında ders aralarında ve sonrasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 • Kampüste öğrencilerin kullanımında ücretsiz kablosuz internet erişimi vardır.
 • Kütüphane, bilgisayar odaları, çalışma odaları ile ihtiyacınız olan bilgiye her an ulaşabilirsiniz.
 • APC ile işbirliği içinde olan English Unlimited dil okulu, öğrencilerin dil eğitimi sonrasında Avustralya’daki diploma ve sertifika programlarına sınav sonucuna ihtiyaç duymadan katılarak rakiplerinin önüne geçmelerini sağlar
 • Barista Skills Programı ile EU Brisbane dil okulu, öğrencilerinin kolaylıkla iş bulabilmeleri ve uluslararası geçerli bir meslekleri olmaları için onları destekler.

English Unlimited Brisbane  Konaklama İmkanları 

English Unlimited yüksek standartlardaki konaklama imkanlarıyla size güvenli ve kaliteli bir dil eğitimi imkanı sunuyor !

Aileyanı Konaklama : Avustralya’daki dil eğitimini aile yanında tamamlamak isteyen öğrenciler için özenle seçilmiş ailelerin yanında hem gittikleri şehrin kültürünü öğrenip hem de İngilizceyi ilk elden öğrenme ve pratik yapma imkanı sunulmakta. Sabah ve akşam yemeklerini aileler ile birlikte yiyen öğrenciler sıcak bir ortamda İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avustralya Kültürünü de yakından görebilirler.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar: Şehir merkezlerinde yer alan bu konaklamalar, Avusralya’da eğitim almak için gelmiş uluslararsı öğrencileirn bir arada konakladıkları konaklama tipidir. Özgür bir öğrencilik hayatı sunan bu konaklamada sosyal bir ortamda farklı kültürleri tanıyarak kalabilirsiniz.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.