Queensland eyaletinin güney ucunda bulunan Gold Coast, eyaletin en büyük ikinci, ülkenin ise en büyük altıncı nüfusuna sahiptir. Yarı tropik iklimi, güneşli günleri, sörfe uygun plajları, su yolları ve kanallarıyla ünlü olan Gold Coast, aynı zamanda yüksek gökdelenlere, yağmur ormanlarına ve birçok gece kulübü ve turistik yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Surfers Paradise ; uzun zamandır sadece Gold Coast’un değil, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir. Altın rengi kumsalları, eğlence parkları, restoranları ve deniz sporu imkanlarıyla Avustralya dil eğitiminizi tatile dönüştürecek kaçırılmayacak bir fırsat.

Hem İngilizce hem sörf derslerini aynı anda alabileceğiniz Surfers Paradise’ta okul imkanları ise şöyle ;

-Wi-Fi erişimi

-Bilgisayar odaları

-İnteraktif akıllı tahtalar

-Çeşitli aktiviteler

-Öğrenci odaları

-Denize yakınlık

-İş bulma konusunda yardımcı ofisler

-Üniversite başvuru merkezi

Embassy English Surfer’s Paradise İngilizce Kurs Programları

-Genel İngilizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-İletişim Becerileri Kursu

Üniversite eğitimi ve akademik amaçlı İngilizce kursu

-Sömestr dönemi dil kursları

-Cambridge Sınavı hazırlık kursları

-IELTS hazırlık kursları

-Birebir İngilizce kursu

Embassy English Surfer’s Paradise Konaklama İmkanları

Öğrenci Rezidansları ( 18yaş ve üstü);

Okula yürüyerek 5-10 dakikalık mesafedeki öğrenci rezidans seçeneklerinin yanında otobüsle 25 dakikalık mesafede bulunan rezidanslar da mevcut. Eğer sizde kendi yemeğinizi kendiniz yapma fırsatıyla tek veya iki kişilik odalarda konaklamak isterseniz öğrenci rezidansları tam size göre !

Aile Yanı Konaklama;

Okula 40 dakikalık otobüs yolcuğu mesafesinde bulunan ve sizin için özel seçilmiş aileler yanında, haftalık 16 öğün(kahvaltı, akşam yemeği ve hafta sonları öğle yemeği) yemek servisi alabilirsiniz. Tek kişilik oda seçeneği bulunan aile yanlarında hem bulunduğunuz şehrin kültürünü yakından tanır hem de İngilizcenizi daha hızlı geliştirirsiniz.