Sydney’den sonra Avustralya’nın ikinci popüler şehri olan Melbourne, 2011’de dünyanın en yaşanılabilir şehri seçildi ve 2002 yılından günümüze dek daima ilk 3’te yer alma başarısı gösterdi. Avustralya’nın Avrupası olarak bilinen Melbourne yıl içerisinde birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Melbourne, dinamik ve enerji dolu bir gece hayatına sahip olup aynı zamanda yaşam masrafları olarak Sydney’den daha ekonomik olduğu için Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Şehir, Grand Slam Açık Tenis Turnuvası, Formula 1 ve meşhur Melbourne Cup koşularına ev sahipliği yapmaktadır. Hareketli bir sosyal yaşamının yanı sıra eşi benzeri olmayan bar ve kafeleriyle, Avustralya’daki dil eğitiminizi dolu dolu geçirebileceğiniz tatil havasında bir İngilizce eğitimi sizi bekliyor !

Embassy English Melbourne  Okul İmkanları

Wi-Fi erişimi

-Bilgisayar odaları

-İnteraktif yazı tahtaları

-Öğrenci  salonu

-Kütüphane

-Üniversite başvuru danışmanlığı

-İşe yerleştirme yardım seminerleri

-Sosyal etkinlikler

Embassy English Melbourne  İngilizce Kurs Programları

-Genel İnglizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-İletişim Becerileri Kursu

Üniversite eğitimi ve Akademik Amaçlı İngilizce Kursu

-Sömestr dönemi dil kursları

-Cambridge hazırlık kursları

-IELTS hazırlık kursları

-Birebir İngilizce kursu

Embassy English Melbourne Konaklama İmkanları

Öğrenci Rezidansları(18yaş ve üstü öğrencileri için);

Okula 30 dakikalık mesafelerdeki öğrenci rezidanslarında  tek veya çift kişilik paylaşımlı odalarda kalarak, hem odanızı uluslararası bir öğrenciyle paylaşıp birbirinden farklı insanların kültürlerini öğrenip kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz hem de yemeğinizi kendiniz yapma imkanıyla beraber rahat ve sosyallikle dolu  bir Avustralya dil eğitimi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama;

Okula 45 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindeki evlerde, sizin için özel seçilmiş ailelerin yanında hem bulunduğunuz şehrin kültürünü yakından tanır hem de her gün aile ile beraber İngilizce pratiği yaparak İngilizcenizi geliştirirsiniz. Haftalık 16 öğünlük (kahvaltı akşam yemeği ve haftasonları akşam yemeği) yemek servisi ve tek kişilik odalarda alacağınız konaklama hizmeti sayesinde Avustralya dil eğitiminden alabileceğiniz en yüksek verimi sağlayacaksınız.

Tanıtım Videosu