Elsis English Sydney Dil Okulu

Avustralya’da dil eğitimi almak, bu eğitimi alırken de hem kaliteli bir okulda olmak hem de sosyal imkân sayısının fazla olmasını isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri ELSIS English Sydney dil okuludur. Sydney’in tam kabinde yer alan okul toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde, etrafı kafe, restoran, müzeler, parklar gibi öğrenciye eğitim dışında da kaliteli vakit geçirmesini sağlayan birçok merkeze ise birkaç dakikalık mesafededir.

ELSIS English bünyesinde birçok eğitim kurumunu barındıran bir eğitim grubunun parçasıdır. ECA College, Asia Pacific International College, Victoria University ve Swinburne University ile aynı grupta yer alan ELSIS English dil eğitimi sonrası bu okullardaki programlara kolaylıkla geçiş sağlar. Avustralya üniversiteleri IELTS 6 düzeyinde İngilizce seviyesi ararken ELSIS English anlaşmalı olduğu daha birçok üniversite için de sınavsız geçiş hakkı sağlamaktadır. Büyük bir eğitim grubunun parçası olan ELSIS English’in eğitim kalitesi bağlı olduğu üniversiteler tarafından onaylanmıştır.

ELSIS English Sydney dil okulu, öğrencilerine kaliteli dil eğitiminin yanında eğitimlerini pratik yapabilecekleri birçok seçenek de sunuyor. Ücretsiz günlük etütler sayesinde, okuma, yazma konuşma ve dinleme özelliklerinin yanında kelime, telaffuz, İngilizce dil bilgisi, IELTS sınav hazırlık tüyoları gibi alanlarda da kendinizi geliştirebilirsiniz.

ELSIS English dil okulu salt dil eğitiminden çok daha fazlasını sunan Avustralya’nın en iyi okullarından biridir.

Avustralya öğrenci vizeniz sayesinde aldığınız çalışma iznini okulun esnek ders saatleri sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avustralya’da dil eğitimi alırken hayatın içinde olmak ve maliyetlerinizi minimuma indirmek için çalışma izninizi kullanabilirsiniz. ELSIS English öğrencilerin bu imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için ücretsiz danışmanlık sunar.

ELSIS English Sydney Dil Okulu Neler Sunuyor?

 • Genel İngilizcenin yanında akademik ve profesyonel kariyer için özelleştirilmiş çeşitli İngilizce kurs programları sunar
 • Avustralya’nın en iyi üniversiteleri ile iş birliği içerisinde eğitim verir
 • Birçok Avustralya üniversitesine sınavsız geçiş imkanı
 • ELSIS English Sydney kampüsünde eğitim alırken Victoria Üniversitesi kampüsünden yararlanabilirsiniz
 • Hem şehir merkezinde hem de şehrin dışında Sydney’in mutlaka görülmesi gereken yerlerine kolay ulaşım sağlar
 • Okul öğrenci ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır
 • ELSIS English öğretmenlerinin hepsi anadili İngilizce olmayan öğrencilere eğitim verme konusunda kalifiyeli öğretmenlerdir.
 • Eğlenceli ve dil eğitimini destekleyen çeşitli sosyal aktiviteler
 • Ücretsiz workshoplar sayesinde çeşitli konularda hem İngilizcenizi hem de ufkunuzu genişletme imkanı
 • Dünyanın her yerinden farklı milletler ve kültürlerden gelen insanlar ile tanışma imkanı

ELSIS English Sydney Dil Okulu Program Seçenekleri Neler?

 1. Genel İngilizce Eğitim Programı
 2. Yoğun İngilizce Eğitim Programı
 3. IELTS Sınav Hazırlık Programı
 4. Akademik hazırlık Programı
 5. İş İngilizcesi programı

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı Konaklama

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolu kültürünü de öğrenmektir. Avustralya dil eğitimi programınız sırasında anadili İngilizce olan bir ailenin yanında konaklayarak hem Avustralya’nın kültürünü tanışmış olur hem de dili o dili yaşayan insanlar ile öğrenebilirsiniz

Diğer Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da dil eğitimi alırken öğrenci evleri ve rezidanslarda konaklayarak eğitiminizi boyunca sizin gibi dünyanın birçok ülkesinden gelmiş insanlar ile beraber yaşayabilirsiniz. Bu konaklama size daha çok arkadaş edinme ve daha fazla kültür tanıma imkanı sağlayacaktır.

Tanıtım Videosu

 

Harita Konumu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.