Akdeniz’in Kalbinde malta Adasında Yer alan Elanguest Language School Malta’da İngilizce öğrenmek istenler için ideal bir dil okuldur. Malta’da İngilizce ülkenin ikinci resmi dilidir. Akdeniz bölgesinin sıcak iklimi ile İngiltere’nin tarihsel etkisi ile malta benzersiz bir ada ülkesidir.

Malta neredeyse bütün yıl sıcak ve ılıman bir iklime sahiptir.

 

Neden Malta ?

Güneşli, berrak suları, şanlı ve misafirperver insanları, Malta’yı İngilizce öğrenmek için harika ve açık bir tercih yapmaktadır. İngilizce, Malta’nın ikinci resmi dilidir ve herkes tarafından konuşulmaktadır. Öğrenciler tarafından, her artan talep bu benzersiz Akdeniz adasında İngilizceyi öğrenme ve pratik yapma imkânı sağlaması, bu alanda Malta’nın başarısını sergiliyor ve kazandığı ünü öğrenciler için en iyi kaynaklarla İngilizceyi yabancı dil olarak öğretiyor. Harika bir tatil yeri olmasına karşın, Malta ayrıca, sanatın, tarihin ve sade güzelliğin kendisiyle olduğu güzelliktir.

Elanguest Language School İngilizce Kurs Programları

  • Tatil ve öğrenme programı

Standart İngilizce kurs programı komünikasyon yeteneğinizin geliştirilmesine ve İngilizce’nin kapsayıcı bir genel kavrayışının kazandırılmasına olanak tanır. Bu kurs dil bilgilerini geliştirmek ve aynı zamanda tatilin tadını çıkarmak isteyen katılımcılar için elverişlidir.

  • Standart İngilizce Dil Kursu

Mini Guruplar: Standart İngilizce dil kursu katılımcılarına devamla en çok 90 dakikalık ek dersler sunabilmektedir. Bu mini gurup dersleri öğleden sonra 13:00- 14:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Kurs burada bulunacağınız süre boyunca veya belli bir zaman için (haftalık) rezerve edilebilinir

Tek kişilik Ders: Bu dersler özellikle yoğun özel ders isteyen katılımcılar için uygundur. Başvuruda tek kişilik ders isteği konulara göre belirtilebilinir. Ders öğleden sonra 1 yada 2 saat için 13:00 – 15:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Elanguest Language School Konaklama Seçenekleri

Apartman Daireleri: Bizim özel apartmanlarımız en sevilen mekânlardır. Çünkü sempatik insanlar tanıma ve başka ülkelerden katılımcılarla görüş alışverişinde bulunma imkân sağlamaktadır. Ayrıca bu bizim sunabileceğimiz uygun fiyatta barınmadır.

Aile Yanı: Maltalı misafir ailelerimizden biriyle yasamanız size yasamdaki İngilizceyi öğrenme imkânını sunacaktır. Ayni zamanda Malta’lar bir ailenin yaşamına katılmış ve benzersiz Malta mutfağını tatmış olacaksınız.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.