Educational English Culture Kappara; Resmi ve zengin bir yerde kurulu olan, ”Kappara” San Gwann,Sliema sınırları, Paceville, St. Julians bölgesindedir. Binanın kendisi; büyük, parlak odaları olan, yüksek mermerli ve kızıl kahverengi yükseklikleri olan bir binadır. Okul her hafta 250 öğrenciye eğitim verir. Dil okulu Strand-Sliema’dan sadece 20 dakika yürüme mesafesinde olup; mağazalar, bankalar, buluşma yerleri ve diğer tesislerle uyum içindedir. Bina ayrıca, Avrupa’nın en iyi manzaralı harika sahilinin yanında kuruludur. Okul ayrıca, haftalık aile ziyaretini sağlar. (Gidiş-Geliş)

Öğrenciler bölümlerini seçmeden önce, kabiliyetleri test edilir ve en iyi oldukları alana, kendisiyle yakın kabiliyetlere sahip olan insanlarla okur. Çeşitli alanlar, eğitim başlamadan önce seviye farkıyla başlar. Amatör seviyeden, elemanter, orta ve gelişmiş olarak akademik seviyeye yükselir. Öğrenciler mülakatları geçerken, başarıları tanınır ve dil okulunu başarıyla tamamlama üzerine, tüm öğrencilere seviyelerine göre sertifikalar ihraç edilir. Bu sertifikalar, Avrupa Yüksek Eğitim Enstitüsü tarafından organize edilir.

Neden Malta ?

Güneşli, berrak suları, şanlı ve misafirperver insanları, Malta’yı İngilizce öğrenmek için harika ve açık bir tercih yapıyor. İngilizce, Malta’nın ikinci resmi dilidir ve herkes tarafından konuşulur. Öğrenciler tarafından, her artan talep bu benzersiz Akdeniz adasında İngilizceyi öğrenme ve pratik yapma imkânı sağlaması, bu alanda Malta’nın başarısını sergiliyor ve kazandığı ünü öğrenciler için en iyi kaynaklarla İngilizceyi yabancı dil olarak öğretiyor. Harika bir tatil yeri olmasına karşın, Malta ayrıca, sanatın, tarihin ve sade güzelliğin kendisiyle olduğu güzelliktir.

Educational English Culture Malta Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • General English
  • Intensive
  • One-to-One
  • Business/Commercial
  • English for Office use Management
  • English for Specific purpose for Professionals & Finance

Educational English Culture Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile yanı konaklama
  • Öğrenci rezidansında konaklama

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.