EC English Melbourne dil okulu, Sydney’den sonra Avustralya’nın ikinci popüler şehrinin tam merkezinde bulunuyor. Yurtdışında dil okulu denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan EC English, Melbourne’un eşsiz doğası, enerjisi, barış ve huzur dolu havası ile birleşince yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri haline geliyor.  

Melbourne, 2011’de dünyanın en yaşanılabilir şehri seçildi ve 2002 yılından günümüze dek daima ilk 3’te yer alma başarısı gösterdi. Avustralya’nın Avrupası olarak bilinen Melbourne yıl içerisinde birçok sanat etkinliğinin yanında Formula 1, Frand Slam Açık Tenis Turnuvası, Melbourne Cup Koşuları, futbol müsabakaları gibi pek çok spor etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. Melbourne, dinamik ve enerji dolu bir gece hayatına sahip olup aynı zamanda yaşam masrafları olarak Sydney’den daha ekonomik olduğu için Türk öğrenciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hareketli bir sosyal yaşamının yanı sıra eşi benzeri olmayan bar ve kafeleriyle, Avustralya’daki dil eğitiminizi dolu dolu geçirebileceğiniz tatil havasında bir İngilizce eğitimi sizi bekliyor !

Ec English Melbourne dil okulu, Kardeş kuruluşu Taylor’s College ve Charles Sturt Universitesi ile aynı kampüsü paylaşarak, etrafınızda sadece dil okulu öğrencilerinin değil, Avustralyalı ve yabancı üniversite öğrencilerinin de bulunmasını sağlıyor. Okulun üniversite ile kampüs paylaşması bulunduğu çevrenin de öğrenciler için ne kadar uygun bir alan olduğunun kanıtıdır adeta. Avustralya’daki uluslararası öğrenci yoğunluğunun fazla olması ve EC English Melbourne dil okulunda dünyanın her yerinden öğrencinin olması ileriki hayatınıza da taşıyabileceğiniz uluslararası bağlantılar kurmanız için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

EC Melbourne dil okulu Great Ocean Road, Victoria Ulusal Galerisi, Melbourne Müzesi gibi Melbourne’da mutlaka görülmesi gereken yerlere düzenlediği gezilerin yanısıra, spor, eğlence dans buluşmaları ile de öğrencilerin derslerinden arta kalan zamanda da Melbourne’da kaliteli zaman geçirmelerini ve unutamayacakları bir deneyim yaşamalarını sağlıyor. 

EC English dil okulu, Avustralya’daki çalışma izinlerini kullanmak isteyen öğrencilere yardımcı olmak ve İngilizce eğitimlerine amaçlarına yönelik yönlendirmeler sağlayan akademik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

EC English 2019 yılı başında Avustralya’nın en iyi dil okullarından biri olan Embassy English’i satın alarak dünyanın her yerine yayılmış olan dil okullarına yenilerini eklemiştir. EV English Avustralya’da alanının en iyisi iki okulun güçleirni birleştirmiş ve en kaliteli dil okulu seçeneklerinden biri haline gelmiştir.

EC English Melbourne  Okul İmkanları

-Turuncu halı deneyimi ile farklı bir ülkede yalnız olmadığınızı ve sizinle beraber eğitime başlayacak öğrencilerle erken tanışma şansı

-Alanının en iyi öğretmenleri

-Nasıl daha iyi İngilizce öğretilebileceğini araştıran akademik kadro

-Son teknolojili sınıflar

– Avustralya’nın en iyi üniversitelerinden biri ile ortak kullanımlı kampüs

-İş danışmanlığı atölye çalışmaları ve işyeri yardım seminerleri

-Melbourne’deki doğal güzellikler ve mutlaka görülmesi gereken yerlere geziler

Wi-Fi erişimi

-Bilgisayar odaları

-İnteraktif yazı tahtaları

-Öğrenci  salonu

-Kütüphane

-Üniversite başvuru danışmanlığı

-İşe yerleştirme yardım seminerleri

– Sosyal etkinlikler

EC English Melbourne  İngilizce Kurs Programları

-Genel İnglizce Kursu

-İş İngilizcesi Kursu

-İletişim Becerileri Kursu

Üniversite eğitimi ve Akademik Amaçlı İngilizce Kursu

-Sömestr dönemi dil kursları

-Cambridge hazırlık kursları

-IELTS hazırlık kursları

-Birebir İngilizce kursu

EC English Melbourne Konaklama İmkanları

Öğrenci Rezidansları(18yaş ve üstü öğrencileri için);

Okula 20 dakikalık mesafelerdeki öğrenci rezidanslarında  tek veya çift kişilik paylaşımlı odalarda kalarak, hem odanızı uluslararası bir öğrenciyle paylaşıp birbirinden farklı insanların kültürlerini öğrenip kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz hem de yemeğinizi kendiniz yapma imkanıyla beraber rahat ve sosyallikle dolu  bir Avustralya dil eğitimi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama;

Okula 45 dakikalık otobüs yolculuğu mesafesindeki evlerde, sizin için özel seçilmiş ailelerin yanında hem bulunduğunuz şehrin kültürünü yakından tanır hem de her gün aile ile beraber İngilizce pratiği yaparak İngilizcenizi geliştirirsiniz. Haftalık 16 öğünlük (kahvaltı akşam yemeği ve haftasonları akşam yemeği) yemek servisi ve tek kişilik odalarda alacağınız konaklama hizmeti sayesinde Avustralya dil eğitiminden alabileceğiniz en yüksek verimi sağlayacaksınız.

Tanıtım Videosu