Queensland Eyaleti’nin başkenti olan Brisbane, Avustralya’nın üçüncü en büyük şehridir. Pasifik okyanusunun kıyısında bulunan şehir 15 km kıyı uzunluğuna sahiptir. Yaşam maliyetlerinin düşüklüğü ve yaşam kalitesinin yüksekliği nedeniyle çokça tercih edilen Brisbane, tatil tadında bir Avustralya’da dil eğitimi fırsatı sunuyor.

Yapılacak ve Görülecekler

Ülkenin en güneşli zamanları olan Ocak, Şubat ve Mart ayları keyifli aktivitelerin, festivallerin ve sosyal yaşamın en hareketli olduğu aylardır. Brisbane’in merkezi konumunda bulunan oldukça hareketli bir semt olan South Bank’in içerisinde yer alan Parklands’te ; Avustralya’da bulunan tek insan yapımı kumsal ve lagün olan South Bank Şehir Plajı bulunmaktadır. Piknik alanları, Queensland Müzesi, Queensland Sanat Galerisi ve Queensland Devlet Kütüphanesi’ni içerisinde barındıran dev kültür kompleksi Queensland Kültür Merkezi bu turistik alan içerisinde bulunmaktadır. Şehirde görülmesi gereken en önemli eğlence yeri olan Brisbane Çarkı dev dönme dolap şehirde oldukça popülerdir. Dünyaca ünlü bu dönme dolaba binerek şehri 360 derecelik bir açıdan seyredebilirsiniz!

Brisbane dil okulları dil eğitimi için Avustralya’yı tercih eden öğrencilerine bu muhteşem şehrin bütün imkanlarını sunuyor. Avustralya’daki en iyi dil okullarından biri olan EC English, aynı zamanda dünyanın bir çok ülkesinde eğitim veren global zincir bir dil okuludur.

EC English Brisbane dil okulu, şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alır. Etrafı kafe, restoran, alışveriş merkezi, iş merkezleri gibi alanlarla çevrili olan EC English dil okulu, aynı zamanda parklar, botanik bahçeler, sanat galerileri, müzeve tiyatrolar gibi etkinlik merkezleirne de birkaç dakikalık mesafededir. Ec English dil okulunda eğitim alırken büyük bir şehri ve ılıman bir iklimin avantajlarına sahip olursunuz. Yıl boyunca yüksek sıcaklıklara sahip olan Brisbane’da dil eğitimi alırken tatil ve İngilizceyi bir arada götürebilirsiniz. EC English dil okulu, Avustralya’nın en iyi dil okulu markalarından olan Embassy English ile 2019 yılında işbirliği yaparak iki büyük devin bir arada eğitim verdiği yüksek kaliteli dil okullarındandır.

Ec Brisbane dil okulu hareketli bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için muhteşem bir seçenektir. Geniş sosytal aktivite programları ile eğlenirken İngilizce öğrenebilirsiniz.

Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışmanıza izin verilir. bu izin sayesinde hem hayatın bir parçası haline gelir hem de İngilizceyi günlük hayatta kullanarak öğrenebilirsiniz. EC English Brisbane dil okulu, öğrencilerin en çok çalışma imkanı elde ettikleri merkezler olan kafe-restoranlar ile çevrili bir çevreye sahiptir. Bu sayede ders sonraları ve öncesi vakit kaybetmeden Avustralya çalışma izninizi kullanabilirsiniz.

EC English Avustralya’da ve diğer ülkelerde profesyonel kariyeriniz için gerekli bütün imkanları sağlar ve sizi hazırlar.

EC English Brisbane  dil okulu, kerdeş kururluşu olan Martin College ile aynı kampüsü paylaşmaktadır. Daha canlı, çok uluslu bir eğitim ortamı sunan bu okulda dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu arkadaşlıklar hem İngilizcenizi geliştirmede, hem farklı kültürleri tanımada hem de ileriki iş hayatınızda kullanabileceğiniz uluslararası bağlantılara sahip olma imkanı sunar.

 EC English Brisbane Dil Okulu  İmkanları

-EC markasının altında kaliteli bir dil eğitimi alırsınız.

-EC English Brisbane dil okulları, hepsi üniversite mezunu ve Cambridge üniversitesinden onaylı sertifikalara sahip deneyimli ve profesyonel bir eğitmen kadrosu ile çalışır.

-EC ENglish Dil okullarında, öğrencileirn nasıl daha iyi İngilizce öğrenebileceklerine dair geniş araştırmalar yapan akademik bir kadro vardır.

-Teknoloji eğitimin her anında entegredir.

-Avustralya üniversite ve kolejleri ile iş birlikleir içerisinde olan okul Avustralya’da master, lisans veya sertifika eğitimi almak isteyen öğrencilere sınavsız geçiş imkanı sunar.

-Her hafta yinelenen seviye tespit sınavları ile ilerlemeleriniz sık sık kontrol edilir.

-Wi-Fi erişimi

-Bilgisayar odaları

-İnteraktif  yazı tahtaları

-Öğrenci  salonu

-Kütüphane

-Üniversite başvuru danışmanlığı

-İşe yerleştirme yardım seminerleri

-Sosyal etkinlikler

Embassy English Brisbane İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • İş İngilizcesi kursu
  • İletişim becerileri kursu
  • Üniversite eğitimi ve akademik amaçlı İngilizce kursu
  • Cambridge hazırlık kursları
  • IELTS hazırlık kursları
  • Birebir İngilizce kursu

Konaklama İmkanları

Öğrenci Evleri (18 yaş ve üstü )

Haftada 14 öğün yemek ya da kendi yemeğinizi kendiniz pişirme imkanıyla birlikte okula yaklaşık 20 dakikalık otobüs veya 30 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan öğrenci yurtlarında, tek ya da 2 kişi paylaşımlı odalarla siz de odanızı uluslararası öğrencilerle paylaşarak birbirinden farklı kültürlerle iç içe olabilirsiniz !

Aile Yanı Konaklama ;

Haftalık 16 öğün (sabah ve akşam yemeği) yemek ve hafta sonları öğle yemeği hizmetiyle, okula otobüsle 45 dakika mesafedeki ailelerde tek kişilik odalarda  konaklama imkanı sunulan aile yanı konaklama, hem İngilizce pratiği yapmak hem de bulunduğunuz şehrin kültürünü daha hızlı ve ilk elden öğrenme fırsatı sunduğu için Avustralya’da eğitiminizi en verimli değerlendireceğiniz konaklama şekli !