Barcelona da yer alan Don Quijote Barcelona İspanyolca Dil Okulu modernize edilmiş ve ileri teknolojiye sahip bir binada eğitim vermektedir.3 kata sahip olan ferah ve geniş bir bina olmakla beraber 55 adet sınıfı bulunmaktadır.150 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Teras ve özel dinlenme bahçesi mevcuttur.20 adet bilgisayar ve ücretsiz internet erişimi vardır. Okulda klimalar mevcuttur. Ziyaretçilerin kolayca ulaşabileceği otopark imkânı sunulmaktadır.

Barselona İspanya’nın ikinci en büyük şehirlerinden biridir. Katalonya Özerk Topluluğu ve Barselona ilinde merkez konumundadır. Romalılar tarafından inşa edilmiş bir şehir olarak tarih kitaplarından yer verilmektedir. Bu süreç boyuna Vizigotlar, Fransızlar, Hristiyanlar ve Müslümanlar gibi bir birinden farklı topluluklar tarafından yönetimi yapılmıştır. Farklı yönetimler sebebiyle şehirde bir birinden farklı kültürel kalıntılar görmek mümkündür, Katalanların başkenti olan Madrid ve sonrasında İspanya’nın en büyük şehri olarak Barselona 1,5 milyonu aşmış bir nüfusu var olmaktadır. Kültürel mimarisi ve Tarihi siyasi kalıntıları Avrupa şehirleri arasında ayrı bir konuma sahiptir. Barselona Akdeniz iklimi ile havası oldukça ılık olmakla beraber mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirlerden biridir.

İspanya’nın kuzey doğusunda yer alan Barselona Akdeniz kıyısında ki en önem taşıyan ticari bölgesi olarak bilinir. Barselona da Katalanca dili hakimdir. Kuzeyinde yer alan İber yarım adası Barselona Akdeniz iklimine sahip olmasıyla oldukça yumuşaktır.

 

Don Quijote Barcelona İspanyolca Dil Okulu Kurs Programları

  • Yoğun İspanyolca
  • Yoğun İspanyolca + Kültür Kursu
  • Süper Yoğun İspanyolca
  • Özel Amaçlı İspanyolca Programları

Don Quijote Barcelona İspanyolca Dil Okulu Konaklama seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama
  • Paylaşımlı Apart Konaklama
  • Özel Apart Konaklama

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com