Discover English Melbourne Dil Okulu

Melbourne’da dil eğitimi almak, son yıllarda birçok öğrencinin ortak tercihidir. Avustralya’nın en büyük ikinci şehri olan Melbourne, öğrenciler için birçok sosyal imkânın yanında kariyer seçeneği de sunuyor. Melbourne’da İngilizce eğitimi alırken Formula 1 yarışlarını, Melbourne Cup koşusunu, Avustralya Açık Tenis turnuvalarını izleyebilir, büyük Sahil Şeridinde yürüyüşler yapabilir, okyanusta yüzebilirsiniz. Spor aktivitelerinin yanında Victoria Eyaletinin en iyi müzelerini gezebilir, yaban hayatın içindeki hayvanları yakından görebilir, her kültürden restoran ve kafelerde lezzetli yemekler yiyip arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Discover English Melbourne dil okulu kampüsü 5 katlı büyük bir okuldur. Giriş katını kapsayan geniş ve ferah öğrenci dinlenme alanı, ders aralarında ve sonrasında öğrencilerin birlikte vakit geçirebilecekleri rahat bir alandır. Burada diğer ülkelerden gelen arkadaşlarınızla sohbetler ederken hem yeni kültürleri tanıyabilir hem de derste öğrendiklerinizi pratik yaparak İngilizcenizi kalıcı hale getirebilirsiniz.

Discover English Melbourne dil okulu, şehrin en işlek caddelerinden olan Collins Street’te yer alır. Okulun Melbourne şehir merkezindeki konumu, alışveriş merkezlerine, dünya mutfağından çeşitli restoranlara, müze ve parklara  sadece yürüme mesafesindedir.

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler, part-time bir çalışma iznine sahiptir. Avustralya’da çalışma izni iki haftada kırk saat olmak üzere part-time verilen bir izindir. Bu izni kullanmanın öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu bilen Discover English Melbourne dil okulu, öğrencilerine iş imkanlarına yakın konumu sayesinde öğrenciler rahatlıkla iş ve okul hayatını bir arada götürebilme imkanına sahip oluyorlar.  Ayrıca Avustralya’da çalışmak için neler yapılmalı, hangi sitelerden iş bulunabilir, nasıl öz geçmiş hazırlanır, mülakat becerileri geliştirme gibi alanlarda öğrencilerine destek verdiği ücretsiz Job Club hizmeti de vardır.

Discover English’te genel İngilizceden IELTS sınav hazırlık programına, akademik İngilizceden iş İngilizcesine kadar bir çok programa her pazartesi katılabilirsiniz.15 kişiyi geçmeyen küçük mevcutlu sınıflarda İngilizcenizi interaktif bir şekilde öğrenebilirsiniz. Samimi ve profesyonel tecrübeli öğretmenleri her daim öğrencilere yardıma hazırdırlar.

Discover English Melbourne Dil Okulu Öğrencilerine Neler Sunuyor

 • Öğrencinin istek ve amaçlarının önde olduğu eğitim modeli
 • Kayıt esnasından eğitim sonuna kadar öğrencilere tam destek
 • Her hafta 10 saat ücretsiz dersler ve öğretmen desteği ile eksik kalınan ve merak edilen konularda ekstra eğitim
 • İngilizce eğitimi için her türlü imkânı barındıran kampüs
 • Sabah ve akşam kursları ile esnek eğitim saatleri
 • Geniş eğitim programı seçenekleri
 • Ücretsiz Job Club ile Avustralya’da çalışmak için gerekli her alanda destek
 • Avustralya’nın en iyi üniversitelerine geçiş imkanı
 • Cambridge ve TOEIC sınav merkezi olan kampüste eğitim
 • Şehrin her bölgesine dağılan tren istasyonlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesi

Program Seçenekleri

 1. Genel İngilizce Programı
 2. Akademik Amaçlı İngilizce Programı
 3. İş İngilizcesi
 4. IELTS Sınav Hazırlık Programı
 5. Cambridge Sınavları Hazırlık Programları
 6. İngilizce Öğretmen Asistanlığı programı
 7. Ücretsiz Ek Dersler
 8. Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne herkes için her zaman doğru etkinliklerin bulunduğu bir şehirdir. Melbourne’de dil eğitimi sırasında sadece eğitim almaz, en mutlu anılarınızı da biriktirmeye başlarsınız.

Discover English Melbourne dil okulu, öğrencileri kampüs içerisinde orak kullanımlı büyük bir dinlenme odası ve tam ekipmanlı mutfaklar ile okuldaki arkadaşlarınız ile kaliteli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Kampüs dışında ise çeşitli spor aktiviteleri, geziler, konserler, bar buluşmaları gibi etkinlikler ile öğrencilerin ilişkiler kurmalarını destekliyor.

Discover English Melbourne Konaklama Seçenekleri 

Aile yanı Konaklama

Aile yanı konaklama seçeneği öğrencilere Avustralya’da öğrencilik hayatları boyunca kültürü en yakından tanıma şansı tanımaktadır. Sabah ve akşam yemeklerinin dahil olduğu konaklama türünde öğrenciler İngilizcenin yerel insanlar tarafından nasıl kullanıldığını görebilirler. Discover English Melbourne dil okulu öğrencilerin özel istek ve kriterlerine en uygun aileler konusunda destek vererek konaklama dönemlerinin en iyi şekilde geçmelerini sağlar.

Diğer Melbourne Konaklama Seçenekleri 

 • Öğrenci Yurtları
 • Öğrenci Rezidansları
 • Ortak Paylaşımlı Öğrenci Daireler

Tanıtım Videosu

 

Okul Adresi

247 Collins Street, Melbourne Victoria 3000

 

 

 

Discover English Konumu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.