Diablo Valley College Dil okulu, Kuzey Amerika’nın en güzel şehirlerinden bir arasında yer alan San Francisco’ya sadece 30 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır.

Uluslararası finans, ulaşım ve kültür merkezi olan San Francisco, yazın denizin üstünü kaplayan sisleri, dik kayaları, şehrin içinden geçen ilginç tramvay sistemi, Çin mahalleleri, Golden Gate köprüsü ve Viktorya tarzı mimarisiyle öne çıkan popüler bir turizm merkezidir. San Francisco California eyaletinde Los Angeles, San Diego ve San Jose’den sonra dördüncü sıradaki en büyük şehirdir. Bölgede bulunan ve dünya sıralamalarında her yıl en üst sıralarda yer alan University of California bu eyalette yer almaktadır ve farklı şehirlerine dağılan kampüsleriyle, her bölgeye üniversite havasını katmaktadır.

ESL / İngilizce Programları Hakkında

Kolej bünyesinde Akademik İngilizce programı sunulmaktadır. Başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar 6 farklı seviyede kurları bulunmaktadır ve her seviye 8 hafta sürmektedir. Yeni başlayan öğrencilere seviye tespit sınavı uygulaması yapılarak ilgili oldukları seviyedeki sınıfa yerleştirmesi yapılmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama
  • Yurt Konaklama

Tanıtım Videosu 


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com