Deakin University Melbourne

Melbourne’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler, özel dil okullarında eğitim alabilecekleri gibi Avustralya’nın en iyi üniversitelerinde de eğitim alabilirler. Üniversite bünyesindeki dil eğitimi programları, keyifli bir öğrencilik hayatının kapılarını ardına kadar açmaktadır. Üniversitelerin bütün sosyal imkanlarından yararlanma hakkına sahip olan öğrenciler yerli ve uluslararası birçok öğrenci ile birlikte eğitim alarak hem Avustralya kültürünü hem de diğer kültürleri yakından tanıma şansına erişirler. Sosyal olanakların yanında  üniversite düzeyinde kaliteli eğitim alma şansını sunan Avustralya üniversiteleri dil okulları, eğitim ve eğlenceyi birleştirerek stressiz bir eğitim dönemi sunuyor. Avustralya’da çalışma iznini kullanmak isteyen uluslararası öğrenciler kampüs içinde ve dışında bir çok olanağa sahip olur, bu izin sayesinde hayatın bir parçası olur ve İngilizce öğrenirken cep harçlıklarını çıkarabilirler.

Neden Deakin Üniversitesi Melbourne tercih edilmeli?

Deakin University Melbourne, mükemmel tesisleri, esnek öğrenme olanaklarıyla uluslar arası alanda birçok ödül kazanmış, genç ve yenilikçi bir kurumdur. Melbourne merkezinde ve çevresinde toplam 5 kampüsü bulunmaktadır. Kampüslerin hepsi toplu taşıma araçlarını kullanmaya uygun konumdadır. Öğrenciler Kampüs içerisinde konaklayabilecekleri gibi kampüs dışında da konaklama imkanına sahiplerdir.  Özellikle Melbourne Burwood Kampüsü yenilikçi mimarisi, geniş sosyalleşme olanakları, spor tesisleri, sağlık hizmetleriyle öğrencilerin beğenisini kazanmıştır. Deakin University mesleki derslerinde güncel ve pratik konulara yoğunlaştırmıştır. Sektör temsilcileri, Meslek örgütleri ve lider şirketlerle yakın bağlantılar içindedir ve öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına tam destek verir. Deakin Üniversitesi mezunları eğitim sonrası yüksek oranlarla işe yerleşme ve profesyonel kariyerlerini başlatma oranlarına sahiptir. Özellikle Avustralya’da üniversite okumak ve Master yapmak isteyen öğrenciler için üniversitelerin dil okulları kampüs hayatına erken geçiş imkanı sunduğu için oldukça avantajlıdır.

Deakın University’de Dil Programları, Üniversite geçiş programları, Lisans ve Lisansüstü programlar bulunmaktadır.

Deakın Üniversitesi İngiliz Dili Enstitüsü (DUELI) Programları;

  • Başlangıç İngilizcesi
  • Genel İngilizce
  • İleri İngilizce (CAE)
  • Akademik amaçlı İngilizce (EAP)
  • Yoğun Akademik Hazırlık (IAP)
  • IELTS Hazırlık
  • İş İngilizcesi

Sosyal Aktiviteler

Melbourne öğrencilerine her zaman bir etkinlik sunan sosyal bir şehirdir. Melbourne şehrinin sunduğu sosyal olanakların yanında bir üniversite kampüsünün de bütün olanaklarından yararlanma şansına sahip olmak istiyorsanız Deakin Üniversitesi Melbourne dil eğitimi programları en doğru seçeneklerden biri olacaktır.

Kampüste arkadaşlarınızla vakit geçirirken yemek yiyebileceğiniz, bir şeyler içebileceğiniz veya çimlere yayılabileceğiniz birçok imkan söz konusudur. Aynı zamanda ilgi alanlarınıza uygun öğrenci kulüpleri ile özellikle yapmak istediğiniz aktiviteler için de arkadaşlar edinebilirsiniz. Deakin Üniversitesi Öğrenci Topluluğu (DUSA) kulüpler, etkinlikler, spor programları, geziler, kısa kurslar olmak üzere birçok alanda hizmet verir ve eğitiminiz boyunca üniversite hayatından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Deakın University’ yi tercih eden öğrenciler için farklı konaklama tipleri mevcuttur. Öğrenciler, aile yanı konaklama, ortak kullanımlı ev, kampüs konaklaması seçeneklerinden birini tercih edebilirler. Kampüs içi konaklamalar Burwood Kampüsü Öğrenci Köyü ve Geelong Waterford Öğrenci Yerleşkesinde sağlanabilir.

Tanıtım Videosu

 

Harita Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.