CSLI, Kanada’nın en güzel güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’da kurulmuş butik bir dil okuludur. Eğitim kalitesi çok yüksektir. CSLI öğrencileri genellikle bu okulu  eski öğrencilerin referanslarıyla  eğitim kalitesinden %100 emin olarak gelirler. Okulun değişmeyen kalite standardı CSLI’ı her zaman tercih edilebilir kılar.

Öğretmenlerin çok sık değişmediği okulda, tecrübeli İngilizce öğretmenleri öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini ayrı ayrı göz önünde bulundurarak tam bir İngilizce eğitimi verir. Öğrencinin eğitim sonunda tüm becerileri seviye olarak birbirine eşit düzeye yaklaşır.

CSLI dil okulunun tüm öğretmenleri Kanadalı öğretmenlerden oluşur ve tüm öğretmenlerş İngilizce öğretmenliği mezunudur ve de  TESOL veya CELTA gibi uluslararası sertifikalara sahiptr.

CSLI eğitiminde olduğu kadar sağladığı pratik konuşma imkanıyla da fark yaratır, okul içerisinde prensip gereği yalnızca İngilizce konuşulur. Ders arası oyunları, özel organizasyonları, ücretsiz gezi ve aktiviteleriyle İngilizce eğitimini kültürel, sosyal ve eğitimsel bir etkileşimle öğrenmeye teşvik eder. Kısacası CSLI kaliteli eğitimi ve keyifli sosyal ortamıyla 80 farklı ülkenin öğrencileri tarafından tercih edilmenin hakkını verir.

CSLI Dil okullarında farklı program alternatifleri sunulur. CSLI programları öğrencilere kendi ilgi alanlarına odaklanmalarını sağlar. Zayıf oldukları noktalarda kendilerini geliştirme imkanı tanır. Programlar, öğrencilerin isteğiyle haftalık olarak değiştirebilme esnekliğine sahiptir.

CSLI Kanada  Dil Okulları İngilizce Kurs Programları

CSLI İngilizce dil okulunda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar bir çok seviyede eğitim alabilirsiniz.

*Yoğun Genel İngilizce

Haftada 30 saat eğitim alabileceğiniz gibi haftada 15 saat yarı yoğun eğitim de alabilirsiniz.

*Pratik İletişim İngilizcesi

Pratik iletişim İngilizcesi dersinin haftalık temaya dayalı programı, öğrencilerin etkili bir şekilde öğrenme, konuşma ve iletişim kurmalarına yardım eder. Başlangıç, orta ve ileri olmak üzere üç seviye seçeneği olan program, size en uygun seviyeyi seçme olanağı sağlar. Bu program dilbilgisi ile desteklenen konuşma, dinleme, yazma ve okuma egzersizlerinin hepsine odaklanarak öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmelerini hedefler.

Aynı zamanda Orta ile ileri seviye öğrencileri bu programı diğer seçeneklerle birleştirebilirler. Bu ders, her seviyedeki öğrencilere uygundur ve özellikle ilk aylarda tavsiye edilir.

*Dinleme ve Telaffuz

Güncel haber kayıtları ve bu kayıtlara dayalı alıştırmalar ile öğrenciler telaffuzlarıyla birlikte kelime ve doğal İngilizce kullanımlarınızda geliştirmiş olurlar.

İngilizce ses sisteminin kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesi ile birleştirilmiş belirli dinleme aktiviteleri, iletişim becerilerini geliştirmesiyle birlikte, akıcı bir şekilde konuşma ve farklı dinleme becerilerini de geliştirmekte yardımcı olur.

Çeşitli dinleme aktiviteleri, Kanada basınından toplanmış günün haberleri, bunların kelime ve deyim incelemeleri yoğun dinleme aktivitelerinin çoğunluğunu içerir. Ders boyunca eğitmenler, yapılan konuşma ve okuma aktivitelerinde öğrencilerin kendi yanlışlarını düzeltmeleri ve daha iyi telaffuz etmeleri için yol gösterirler.

*Akademik İngilizce

Akademik İngilizce Programı; dilbilgisi yapısı, kelime bilgisinin oluşturulması, okuduğunu kavrama, yazma beceri konularında kapsamlı bir eğitim veren programdır.

Bu program ileride TOEFL, CAMBRIDGE, TOEIC VE IELTS kurslarını almak isteyen, ileri ve orta seviyedeki öğrenciler için de çok iyi bir programdır. Ayrıca, dilbilgisini geliştirmeye odaklanmak isteyen öğrenciler ve daha önceden işlenmiş konuların hızlı bir şekilde gözden geçirilmesinden faydalanabileceğini düşünen öğrenciler için de mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

*Sınavlara Hazırlık

İleri düzeydeki bu program öğrencileri uluslararası Kabul gören IELTS, TOEFL, TOEIC ve CAMBRIDGE sınavlarına hazırlar.

*İş İngilizcesi

Bu program; öğrencilere profesyonel iş hayatlarında  gerekli olan tüm becerileri uygulamalı olarak kullanma fırsatı sunar.İş dünyasıyla ilgili haberleri ve raporları anlayabilmek,teknik yazı yazabilme,iş dünyasında kullanılan özel kalıpları kavrayıp kullanilme gibi bir çok kazanımları vardır.

*Staj Programları

Eğitim sırasında ya da sonrasında alınabilen bu programla CSLI öğrencileri profesyonel İngilizce becerilerini gerçek hayatta geliştirme fırsatı yakalar.CSLI sizin adınıza şirketlerle ve organizasyonlarla iletişim göstererek sizin için uygun bir görüşme tarihi belirler.13 hafta ve üzeri iş tecrübesi isteyen öğrencilerin çalışmaları,yerel halkla kaynaşmaları,Kanadalıların günlük iş yaşamını yakından deneyimleyebilmeleri için bir önemli bir fırsattır.

*Okulun Sunduğu Aktivite Programları

CSLI size İngilizcenizi daha eğlenceli ve pratik durumlarda kullanmanıza yardımcı  olmak için birçok eğlenceli aktiviteler sunmaktadır. Aktivite programı her ay güncellenir.

*CSLI Konaklama Alternatifleri

CSLI konaklama seçenekleri arasında aile yanı ve yurt tercih edilebilir. CSLI öğrencileri, bolca İngilizce pratik yapma olanağı bulabildikleri, Kanada’nın günlük yaşantısını deneyimledikleri aile yanı konaklama en sık tercih edilendir.

Yurt konaklama ise daha bireysel deneyim yaşamak isteyen ve uluslararası arkadaş ortamı edinmek  öğrenciler tarafından daha çok tercih edilir.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.