ONLINE DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ BAŞLADI!

COVID-19 Koronavirüs sebebiyle danışmanlık hizmetlerimize online olarak devam etmekteyiz.

Tüm etkilerini hayatımızın her alanında hissettiğimiz Covid-19, iş hayatımızda da bazı kısıtlamaları ve tedbirleri zorunlu kılmıştır. Virüsün pandemi olarak tüm dünyayı etkisi altına alması ve salgının yayılma riskini göz önünde bulundurarak danışmanlık hizmetlerimizi online verme kararı almış bulunmaktayız.

Şu anki mevcut durumda bir çok ülke virüsü kontrol altına almak için önemli kısıtlamalara gitmişlerdir ve okullar öğrencilerin sağlığını korumak için eğitime ara vererek online eğitime geçmişlerdir.  Online eğitimler interaktif ve modern tekniklerle yapılmakta olup öğrencilerin eğitim ve zaman kaybı yaşamaması amaçlanmaktadır.

Türkiye’den de birçok ülkeye uçuşlar durdurulmuştur. Dönmek isteyen öğrenciler konsoloslukların organize ettiği özel uçuşlarla dönebilmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.  Tüm öğrencilerimize bundan sonraki sürecin planlanması ve süreci daha sakin ve stressiz atlatmaları için elimizden gelen tüm desteği vermekteyiz.

Yurtdışı eğitim planları bulunan öğrencilerimiz!

Yurtdışı eğitim planlarınızı erteleyin ama vazgeçmeyin! Bu zor sürecin geçici olduğunu ve hayatın tekrar normale döneceğini unutmayın!

Eğitim programlarımızla ilgili detaylı bilgi almak, süreci yeniden planlamak ve kapsamlı bilgi için bizi hemen arayın.

Danışmanlık hizmetlerimiz online olarak devam etmektedir.  Ofisimize gelmeden tecrübeli danışmanlarımızdan Skype veya Whatsapp üzerinden kapsamlı danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.  Bizi arayarak online danışmanlık randevusu oluşturabilir, danışmanlarımızla detaylı görüşmeyi Skype üzerinden yapabilirsiniz. Danışmanımız bütün sorularınıza cevap verecek ve gerekli bilgi ve belgeleri e-maille tarafınıza hemen ulaştıracaktır.

Tel: 0212 236 57 93

WhatsApp: 0 543 678 69 39

Ücretsiz Online Danışmanlık Alabileceğiniz Alanlar

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Sertifika Programları

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Yurtdışında Lisans Tamamlama

Yurtdışında Master Eğitimi

Yurtdışında Doktora Eğitimi