Connect International School Toronto Dil Okulu

Connect International School Toronto dil okulu 2002 yılında İngilizce öğretmeyi eğlenceli, ilginç ve çekici yapma arzusuyla kurulmuştur. Farklı kültürlerin bir arada olmasına önem verir, temel gayesi “dünyayı bir araya getirmektir”. Bu doğrultuda her yıl dünyanın her yerinden öğrenciyi ağırlar. Connect Language eğitim kalitesinin yanı sıra öğretmenleri ve yetkilileriyle her zaman öğrenci odaklı olmasıyla bilinir. Toronto’daki dil okulu öğrencileri tarafından Toronto’daki en iyi okul seçilmiştir. Connect Language ile Kanada’nın en güzel şehri Toronto’nun kalbinde İngilizce öğrenebilirsiniz.

Connect International School Toronto dil okulu öğrencilerine en verimli şekilde İngilizce eğitim verebilmek için sınıfların öğrenci mevcudunu maksimum 8 olarak tutar. Bu sayede öğretmenler her öğrencinin gelişimini yakından takip etme şansı elde eder. Sınıf saatleri dışında da öğretmenler düzenli bir şekilde öğrencilerle bire bir görüşmeler sağlar ve öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler yapar.

Connect Language Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • TOEFL /IELTS/ TOEIC Hazırlık
  • Üniversite paket programları: Connect sertifikasıyla bir çok koleje direkt geçiş imkanı (IBT College, York College, Georgian College, Algonquin College, Mohawk College ve Everest College programlarına direkt geçiş imkanı)
  • İş İngilizcesi
  • Yaz Okulu Programları

 

Tanıtım Videosu:

Connect Language School Toronto Adresi

Kanada dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayın. Kanada’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz.