1986 yılında kurulmuş olan Comitato Linguistico Perugia İtalyanca Dil Okulu tarihi merkezi olan Perugia da Umbria’nın doğayla bütünleşen yeşil tepelerine bakan iri aydınlık saçan pencerelerine sahip elit bir yapı içerisinde ferah sınıflarda İtalyanca Dil Eğitimi verilmektedir.

Tüm sınıflar son teknoloji öğretim alt yapısıyla donatılmıştır klimasına kadar her hizmet verilmektedir. Ücretsiz internet erişimi, Molalarda öğrencilerle muhabbet edip kahvelerini yudumlayıp dinlenebilecekler alanlar yaratılmıştır.

Eğitim almaya gelen öğrenciler evlerinde ki gibi rahat ettirilmektedir. Danışman ofisi her zaman hizmete açıktır. Eğitmenler ve Danışmanlar öğrencilerin he zaman tüm ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini gidermek üzere eğitim almışlardır. Sorunları çözüme ulaştırırlar. Comitato Linguistico İtalyanca Dil Okulu öğrenciler için gerekli konaklama düzenlemeleri yapıp okulun kapalı olduğu zamanlarda bunlara alternatif olarak çıkış yolu derlemektedir. Öğrenciler havalimanı karşılamaları yapılmaktadır.

Perugia üniversitesi yy dan kalma bir inşadır. Festival etkinlikleri ve hizmetler bu alanda organizasyonu yapılmaktadır.

170 bin kişinin yaşadığı bu şehirde yaşam standartları oldukça yüksektir. Meydanlarında, köşe başlarında kendine has sanat ve tarihin harmanlandığı kültürel değerlere sahip mükemmel bir şehirdir. Park ve bahçelerinde bile tarihi dokusu olan İtalya yarım adasında merkezde yer alan bir bölgedir. Mevsimler ılıman olmaktadır.

 

Comitato Linguistico İtalyanca Dil Okulu Kurslar ve Kültürel Aktiviteleri

ComitatoLinguistico İtalyanca Dil Okulu nda CEFR (CommonEuropean Framework of Reference forLanguages) düzeylerinde eğitim seviyesi mevcuttur. İhtiyaçlar doğrultusunda geniş yelpazesi olan kişiye özel kurslarda verilmektedir. Sınıf mevcutları zengin eğitim verilmesi adına 10 kişi olarak sınırlandırılmıştır. Ana dilleri İtalyanca olan öğretmenler öğrencilere kaliteli ve kolay iletişime geçmelerine sağlamaktadır.

ComitatoLinguistico İtalyanca Dil Okulu nda kültürel etkinlikler yapılmaktadır. Dil öğrenim sürecinde katkısı olduğu saptanmıştır. Kültürel etkinliklere geniş çerçevede hizmet vermektedir.

 

Comitato Linguistico İtalyanca Dil Okulu Kurs Programları

  • Learn Italian through Cultural Activities
  • Courses of Italianlan guageand culture
  • Training courses for teachers
  • Courses of Italian sign language

Comitato Linguistico İtalyanca Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile yanında konaklama
  • Paylaşımlı daire
  • Tek kişilik apartlar
  • Otel ve B & B

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com