Melbourne’daki en iyi devlet kolejlerinden biri olan Chisholm Instıtute, TAFE programlarının yanında İngilizce eğitimi de veren bir okuldur. Özellikle TAFE programlarına geçiş yapmak isteyen öğrenciler için kolej yaşamına erken adapte olmak, eğitim kalitesinden ödün vermeden eğitimine devam etmek açısından oldukça avantajlı bir eğitim programı sunan Chisholm Institute’de eğitim aldıktan sonra diğer kolej ve eğitim kurumlarına da rahatlıkla geçiş sağlayabilirsiniz. Salt İngilizce dil eğitimi düşünen öğrencilerin kolej kalitesinde eğitim almak istediklerinde yapacakalrı en doğru seçimlerden biri olacaktır Chisholm Institute MAlbourne dil eğitimi programları. Melbourne ve güney doğuda 10 kampüste eğitim veren okul, öğrencilerine istedikleri gibi bir kampüste eğitim alma imkanı sağlıyor.

Avustralya’da çalışmak, yaşamak ve yeni bir hatay kurmak isteyen öğrencilere dil eğitimi sonrası izleyebilecekleri kariyer ve eğitim fırsatları konusunda en doğru yönlendirmeyi yapan Chisholm Institute, eğitim ve sosyal alanın her anında öğrencilerinin yanındadırç Kampüsün sosyal imkanlarının yanında endüstri ortaklıkları sayesinde Avustralya’da çalışma, staj gibi alanlarda da oldukça avantajlı ayrıcalıklar tanır.

Melbourne’de bulunan Chisholm Institute küçük gruplardan oluşan sınıfları, deneyimli öğretmenleri ve kaliteli eğitimiyle öğrencileri deneyimlerini paylaşıyor. Chisholm Instıtute öğrencilerin istihdam ya da yeni kariyerlerine hazırlanmasını amaçlamıştır.

İngilizce Eğitim Programları

Dil Öğretim Sınıflarında Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar 5 seviye vardır, seviyeler öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama ve kendi hızlarında ilerleme olanağı sunar. IELTS sınavına hazırlık için yazma, okuma,  konuşma ve dinlemeyi içeren kapsamlı bir İngilizce eğitim programı da vardır. Eğitim sonunda öğrencilerin test becerileri, zaman yönetimi becerilerini gelişir.

İngilizce becerilerini geliştirmede çeşitli öğrenme yöntemleri kullanılır:

 • Sınıf derslerine katılım
 • Online öğrenme materyalleri
 • Özel çalışmalar ve grup çalışmaları
 • Bağımsız Öğrenme Merkezi kullanımı
 • Gezilere katılım
 • Ödev ve projeler

Turist vizesi veya ticari vizesi olan öğrenciler de dâhil olmak üzere herkes genel İngilizce programlarına kayıt olabilir Öğrenciler İngilizce kursunu tamamlandıktan sonra, çalışma becerilerini geliştirecekleri mesleki kurslara da devam edebilirler.

Chilsholm Institute’de öğrenci olanakları neler?

 • Eğitim başında karşılama, yerleştirme ve özel ihtiyaçlarınız için destek
 • Eğitimin başlangıcında kapsamlı ve doğru bir İngilizce seviye testi ile gerçek seviyeniz belirlenir ve size özel bir eğitim programı çıakrılır
 • İngilizce öğrenmek için uygun her fırsatın bulunduğu interaktif bir öğrenme ortamı
 • Sınıfınızdaki yabancı öğrenciler ile farklı deneyimler kazanma ve İngilizce konuşma imkanı
 • Teknoloji entegreli sınıflarda oyunlar, quizler ile güncel konular üzerinden canlı bir ders içeriği
 • Süreli izleme ve sınavlar ile ilerlemeniz yakından takip eidlir
 • 20 saat sınıf içerisinde 5 saat te bireysel öğrenmeyi kapsayan haftada 25 saatlik yoğun bir İngilizce eğitimi
 • Geziler, toplantılar, spor faaliyetleri ile unutulmaz anılar ve arkadaşlıklar biriktirirken İngilizceyi kullanmayı öğrenme imkanı

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.