Central School of English, OISE grubunun bir üyesidir. 1968 yılında kurulan ve mükemmel Londra’nın merkezinde yer alan dil okulumuz her yıl yüzlerce yabancı öğrencinin İngilizce dil eğitimi için tercihi olmaktadır.

Genel İngilizce, iş İngilizce’si, Sınav hazırlık (IELTS ve Cambridge) ve Yöneticiler için İngilizce de dahil olmak üzere Londra’da kaliteli İngilizce için geniş bir program yelpazesi sunuyor.

Central School of English,  50 yılı aşkın bir süredir Londra’nın merkezinde faaliyet göstermektedir. Her yıl İtalya, Fransa, Japonya, Rusya, İspanya, Almanya, Polonya ve Kore de dahil olmak üzere 55 farklı ülkeden gelen 1.500 ‘den fazla öğrenci kabul edilir.

Ocak 1999’da kaliteli dil eğitimi konusundaki kararlılığıyla ünlü okulların uluslararası bir ağı olan OISE okul grubunun üyesi oldu.

Executive Centre

Dil okulları grubu 1973 yılında kurulmuştur ve bugün dünya çapında kariyer odaklı dil eğitimi ile eş anlamlı hale gelmiştir. Kurumsal firmalarda orta ve üst düzey yöneticiler ile iş insanlarının katıldığı bir programdır.

Öğrencileri özellikle Avrupa’dan ve her hafta 20 ila 40 öğrenci gelmektedir. Öğrenci gönderen firmalardan bazıları şunlardır: Coca-Cola, CASTORAMA, Siemens, Microsoft, ABC İspanya, Price Waterhouse Coopers, Ernst & Young, Pfizer, Banque de France, Hewlett Packard ve Saatchi & Saatchi.

Londra

Londra dünyanın en heyecan verici sermaye şehirlerinden biridir ve milyonlarca ziyaretçiye her yıl ev sahipliği yapmaktadır. İlgi alanınız ne olursa olsun;  tarih, kültür, tiyatro, opera, alışveriş, yemek ya da moda bu muhteşem şehirde bulabileceğinize eminiz.

Bu canlı, hareketli, çok kültürlü kentte herkes için yapacak birşeyler vardır mutlaka. Dünyaca ünlü Big Ben saat kulesi, British Museum veya London Eye’ı ziyaret edebileceğiniz gibi Knightsbridge’de lüks mağazalarda alışveriş yapabilir ve Covent Garden’da sokak sanatçılarına eşlik edebilirsiniz.

Londra gece hayatı her yaş için eğlence sunmaktadır. 400’den fazla canlı müzik mekanı ile müzikseverleri hayal kırıklığına uğramayacağını garanti edebiliriz. Tiyatro müdavimleri için ünlü gösteriler ve müzikaller vardır. Dans ve müzik tutkunlarının uğrak adresi ise Soho bölgesidir.

İngilizce hızlı ve küresel iletişim dili haline geldi ve hiçbir yer  Londra’nın göbeğinde  İngilizce öğrenmekten daha iyi olamaz. Okul, bütün turistik mekanlar, dükkanlar, tiyatrolar, restoranlar ve sinemalara yakın olan Londra’nın West End merkezinde yer almaktadır.

Neden Central School of English ? 

* Esnek Kurs ve konaklama seçimi
* Küçük sınıflar
* Sosyal Program
* Mükemmel konum
* Uluslararası Çevre
* Mükemmel tesisler
* 40 yıllık deneyim
* Öğrenme stili
* Deneyimli personel

Kurslar :

  • Genel İngilizce
  • Akademik yıl programları
  • Sınav hazırlık Programları
  • İş İngilizcesi
  • Bire-bir dersler

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.