Cambridge International College Adalaide; Avustralya’nın Perth, Melbourne ve Adelaide’da şehirlerinde Genel İngilizce eğitimi, mesleki eğitim programları, sertifika ve diploma veren özel eğitim kurumlarındandır. Cambridge International College okullarının tümü şehir merkezinde yer almaktadır.

Dil okulnda; bilgisayar laboratuvarı, modern sınıflar, kütüphane ve kablosuz internet bulunmaktadır. Bu olanakların yanı sıra öğrencilerin boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirebilecekleri; sosyalleşme kulüpleri, etkinlik ve aktivite alanları yaratılmıştır.

Devlet tarafından Cambridge International College (C.I.C),akredite edilmiş özel bir kurumdur. Dil okulunda; öğretmen seçimi titizlikle yapılmakta olup, öğrencilerin daha başarılı olabilmesi adına gerekli olan tüm koşullara özel önem verilmiştir.

C.I.C Adelaide dil okulunda yükseköğretim, İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitim programları alanında eğitim verilmektedir. Dil kursları öğrenci memnuniyetini hedef almış bir okul zinciridir. Avustralya’da yükseköğretimini sürdürmek isteyen öğrenciler için Cambridge International College Avustralya Üniversiteleri, Devlet TAFE ve diğer eğitim kurumlarına geçiş yapma olanağı sunmaktadır.

Cambridge International College İngilizce Kurs Programları.

  • General English
  • Exam Courses
  • Üniversiteye Geçiş Programları
  • İş İngilizcesi
  • Sertifika ve Diploma Programları

 

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.