Okul Cambridge Education Group’un Londra kampüsünde yer almaktadır.

Neden Cambridge Education Group Üniversitelerini seçmelisiniz?
Cambridge Education Group, kişisel gelişimlerinin tüm önemli aşamalarında günümüz öğrencilerine yardımcı olmaya kendini adamıştır.
Başarısını öğrencilerin en çok önem verdikleri alanda tatmin edici bir geleceğe sahip olmaları yolundaki çabalarında üzerine düşeni yapar.
Üniversite ve Eğitim Merkezlerinin her birinde öğrencileriyle bire bir ilgilenebilmek ve kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak amacıyla öğrenci kabul ve sınıf sayısı sınırlı tutulmaktadır.

Pre Programme
A level ya da IB eğitimi almak isteyen 15 yaşından büyük öğrenciler için
Cambridge, Canterbury

A-level
Üniversiteye devam etmek isteyen 16 yaşından büyük öğrenciler için
Cambridge, Canterbury

Uluslararası Bakalorya
Üniversiteye devam etmek isteyen 16 yaşından büyük öğrenciler için
Canterbury

Akademik İngilizce
Akademik bir programa başlamadan önce İngilizcelerini geliştirmek isteyen uluslararası öğrenciler için.
(Cambridge / Canterbury)
(Coventry / London / UCLan)

Üniversiteye Hazırlık
Bir İngiliz üniversitesinden lisans diploması almak isteyen uluslararası öğrenciler için bir yıllık hazırlık programı
(Cambridge / Canterbury)
(Coventry / London / UCLan)

Yüksek Lisansa Hazırlık
İngiltere’de yüksek lisans yapmak isteyen uluslararası öğrenciler için bir program.
(Cambridge)

Sanat Bölümüne Hazırlık – Tiyatro Bölümüne Hazırlık – BA (Hons) Grafik Tasarım ve Çizim – BA (Hons) Moda – Yüksek Lisans Deneme – Yaz Okulları Hazırlık Kampüsü programı aracılığıyla Üniversite kampüslerinde de kurslar açmaktadır.

Yaratıcılığınızı geliştirmek istiyorsanız, bunu sanat, tiyatro, moda, tasarım veya müzikte gerçekleştirebilirsiniz – hayal gücünüzü neye yönelteceğiniz konusunda birçok sorunuz olabilir.
Cambridge Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu’nda kendini bireysel yeteneklerinizi geliştirmeye adamış profesyonel sanatçılar, tasarımcılar ve icracıların eğitim verdiği pek çok program bulunmaktadır.
Güçlü yanlarınızı tanımanıza ve doğru kararlar vermenize yardımcı olacaklardır. Henüz farkında olmadığınız fırsatları görmenizi sağlayacaklar. Kursları esnek ve güvenli bir biçimde risk alarak denemek ve araştırmak için fırsatlara her zaman açık olabileceğiniz ve yaratıcı bağlantılar kurabileceğiniz bir ortam sunmaktadır.
Canterbury’de yer alan Stafford House İngilizce Okulu yılın tüm zamanlarında her seviyede İngilizce dil kursları vermektedir.
Stafford House Tatil Dönemi Kursları ile İngiltere’deki pek çok merkezde yaz tatiliniz süresince İngilizce eğitimi alabilirsiniz.
Akademik İngilizce kursları aynı zamanda CATS Canterbury ve CATS Cambridge’de de yer almaktadır.
Tatil Dönemi Programları 
İngiltere’yi tanımak ve İngilizce bilginizi geliştirmek isteyen uluslararası bir öğrenci iseniz ya da sınavlarınızdan önce Paskalya’da öğrendiklerinizi biraz daha gözden geçirme fırsatı arıyorsanız, ihtiyacınız olanı burada bulabilirsiniz.

  • İngilizce öğrenirken eğlenmek de ister misiniz? İngiltere’deki çeşitli merkezlerde Stafford House Tatil Dönemi Kursları’nın gezileri ve aktiviteleri ile bir yandan İngilizce dil becerilerinizi geliştirin, bir yanda da İngiliz yaşam tarzını deneyimleyin.
  • Yaratıcı olmak mı istiyorsunuz? Temmuz ve Ağustos aylarında Cambridge Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu’nda Sanat ve Tasarım, Müzik ya da Tiyatro eğitimi alın.
  • İngilizce dil becerinizi akademik açıdan geliştirmek ister misiniz? CATS Cambridge veya CATS Canterbury’de akademik amaçlı İngilizce dil becerilerinizi geliştirin.

Okullar : 
CATS Cambridge
CATS Canterbury
Cambridge Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu
Stafford House İngilizce Okulu
Stafford House Tatil Dönemi Kursları
Coventry Üniversitesi
London South Bank Üniversitesi
University of Central Lancashire
Üniversite Partnerleri 
Birkbeck Univeristy of London
Goldsmiths University of London
Queen Mary University of London
Coventry University
London South Bank University
University of Central Lancashire
University of Sunderland