Sydney’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler genellikle şehir merkezinde hayatın kalbinin attığı noktalarda bulunan Sydney dil okullarını tercih ederler. Bu okullar şehrin tam merkezinde hayatın aktığı noktalarda yer alır.  Bunun  sebebi  Avustralya’daki İngilizce eğitimi alan uluslararası öğrencilerin  ulaşım, cafe-restoran, alışveriş, doğal parklar  gibi şehrin imkanlarına daha kolay ulaşmalarını sağlamak ve şehir hayatının kozmopolit yaşamını deneyimleyebilmeleridir.  Öğrenciler böylece sınırlı zamanlarını en verimli şekilde geçirmiş olurlar. Bu sayede öğrenciler hem İngilizce dil eğitimi alır hem de Avustralya’daki öğrencilik hayatlarını en güzel şekilde geçirerek evlerine dönerler.

Sydney’in en güzel ve merkezi yerlerinden birinde bulunan Cambridge International dil okulu bu kriterler en çok uyan  okullardan biridir. 1934 yılında kurulan okul Sydney şehir merkezinde, öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her türkü imkanın hemen yanı başında yer alır. Avustralya’daki dil okulları arasında en eskilerden olan Cambridge College International Sydney dil okulu, günümüzde de hala Sydney’deki en iyi dil eğitimi veren okullardan biridir.

Cambridge College International Sydney, uluslararası öğrencilere sevecen, modern, profesyonel ve destekleyici bir anlayışla İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitimler vererek onları geleceğin en iyileri olmaya hazırlamaktadır. Her yıl 40’tan fazla ülkeden öğrenci kabul eden okul, öğrencilere hem Avustralya kültürünü sevdiriyor hem de bir çok  kültürden öğrenciyi birleştirerek global network ve samimi arkadaşlıklar kurulmasını teşvik ediyor.

Avustralya’da öğrenci olmanın en büyük avantajlarından biri olan çalışma iznini en verimli şekilde geçirmeleri için öğrencilerine tam destek veren okul aynı zamanda Avustralya’nın önde gelen kolej ve  üniversiteleri ile olan anlaşmaları sayesinde dil eğitimi sonrası vakit kaybetmeden Avustralya’da eğitim ve kariyerlerine  devam etme şansı da sağlıyor.

Neden Cambridge College International Sydney Dil Okulu?

 • Sydney şehir merkezinde her yere yakın bir konumda bulunur.
 • 1994’ten beri en kaliteli İngilizce eğitim hizmeti
 • Alanının en iyi öğretmenlerinden oluşan kadro
 • Avustralya üniversitelerine geçiş şansısı
 • Her yıl 40 dan fazla ülkeden gelen öğrenciler ile dünyanın her yerinden arkadaş edinme imkanı
 • Çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler ile ders dışında da eğitimi devam ettirme
 • Öğrenci odaklı bir eğitim modeli ile ihtiyacınız olan eğitimi alma imkanı

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce Programı
 • Yoğun İngilizce Programı
 • Akademik Hazırlık İngilizce Programı
 • IELTS Sınav hazırlık Programı
 • İş İngilizcesi Programı

Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da İngilizce Eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok aklına takılan konulardan biri konaklama seçenekleridir. Cambridge College Sydney Dil Okulu öğrencilere en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için özel bir ekiple çalışmaktadır.

Aileyanı Konaklama

Avustralya’nın kültür ve yaşamını en rahat gözlemleyeceğiniz bu konaklama seçeneği ile dil eğitiminizi kültürü yakından görerek pekiştirebilirsiniz.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar

Avustralya’da eğitim alırken sizin gibi pek çok farklı ülkeden gelen arkadaşlarınız ile birlikte kalabilir, bu sayede daha çok arkadaş edinebilirsiniz.

Diğer Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Apartları

Pansiyonlar

Hosteller

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.