Burlington School of English Londra, ortalama 600 öğrenci kapasitesine sahip kaliteli bir İngilizce dil okuludur. Milliyet çeşitliliğine dikkat edilen ve önem verilen okulda birçok milletten öğrenci İngilizce eğitimi alır. Türk öğrenci oranı yılın hiç bir döneminde %10 u aşmaz. Okul binası geniş ve ferah Londra güney-batısında güvenli bir yerleşim bölgesi olan Fulham’da yer almaktadır. Londra, alışveriş ve eğlence tesisleri konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Londra şehir merkezi metro ile 15 dakika mesafededir.

Burlington School of English İmkanları

Okulun içerisinde öğrencilerin kullanımı için kafeterya, kütüphane, etüt salonu, bilgisayar laboratuvarı, dinlenme merkezi ve açık hava bahçesi yer alır. Okulun kendi konaklama ayarlama hizmeti vardır. Öğrencilerin konaklamaları ayarlamak için dışarıdan, farklı bir firmadan hizmet almak yerine kendi personellerini çalıştırırlar.

Öğrenciler, herhangi bir Pazartesi derslere başlayabilir. Okul Noel’de bir-iki haftalık ve Paskalya’da ise bir hafta tatil yapar. Onun haricinde bütün yıl boyunca açıktır.

Programları 
Genel İngilizce
Öğretmenler için İngilizce
Üniversite hazırlık
İngilizce yazma çalışmaları
Genç öğrenciler için yaz okulları
Kültürel çalışma programları
Sınav hazırlık programları
İş İngilizcesi
Bire-bir dersler
Gruplar

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.