Brighton sahip olduğu iki üniversite ile gençlerin ve öğrencilerin bol olduğu bir şehridir. İngiltere’nin güney sahillerinde yer alan bir tatil şehridir. Londra’ya olan uzaklığı 80 km kadardır. British Study Centres Brighton Dil Okulu’nda kablosuz internet, aydınlık ve refah sınıflar, kütüphane, bilgisayar odası, dil öğrenme merkezi vardır. Sınıflarda genelde 11 öğrenci yer almaktadır. Okulun terası ve bahçesi içerisinden çok iyi kafe ve restoranlarında kahvaltı yapıp öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Okul bahçesinde yaz ayalarında barbekü partileri düzenlenmektedir. Brighton’da deniz yaşamı merkezini ziyaret edip doğal parklarını gezebilirsiniz.

Brighton yılın her döneminde tatilcilerin ziyaret ettiği, şehir ve deniz yaşamının iç içe geçtiği eğlence merkezi olarak görülmektedir. Londra’ya 1 saatlik uzaklıkta yer alan şehirde 2 adet üniversite yer almaktadır, bu sebeple öğrenci nüfusu hayli yoğundur. Yerel halk sıra dışı ve hoşgörülü bir yapıya sahiptir.

Sanat ve tarih müzeleri, alışveriş merkezleri, parklar eğlence alanları, yer alan Brighton’da yıl boyunca birçok sıra dışı festival ve sanat etkinlikleri düzenlenir. Tatil ve İngilizce eğitimini bir arada almak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.

Brighton’da Ulaşım?

Şehri merkezine en yakın havaalanı Gatwick Havaalanı’dır ve ortalama 40 dakika uzaklıkta yer alır.  Londra’ya trenle 50 dakikalık bir sürede sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Şehir içinde en yaygın ulaşım araçlarından birisi bisiklettir. Bisiklet sürücüleri için özel yollar vardır. Şehir içi otobüs hatları diğer ulaşım araçlarındandır.

British Study Centres Brighton Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Birebir İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Sınavlara Hazırlık (IELTS, TOEIC/TOEFL ve Cambridge FCE ve CAE )

Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama
  • Öğrenci Evi Konaklama
  • Öğrenci Yurdu (Rezidans) Konaklama

Tanıtım Videosu :

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.