Bels Gozo- BELS English Language Schools

Bels Gozo Malta Dil Okulu Kercem adındaki bir kırsal bölgede dostane ve hoş bir ortam içerisinde uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerine harika bir dil eğitimi vermektedir.

BELS Gozo Malta Dil Okulu’nda 9 tane aydınlık ve havalandırmalı sınıf, güneş alan bir teras, bahçe, atıştırma makinaları, kahve makinası, kütüphane, ücretsiz internet bağlantısı bulunur.

GOZO Malta takımadalarından birisidir. Akdeniz’in ortasında yer alan eşsiz bir ada konumundadır. 14,5 km uzunluğa ve 7,5 km genişliğe sahiptir. 28 bin nüfusa sahiptir. Gozo adasına feribot veya deniz uçağı ile ulaşım sağlanmaktadır. Malta’ya 25 dakikalık mesafede yer almaktadır. Sosyal yönden daha muhafazakâr olan Gozo adası matlaya göre farklılık gösterir. Yapılaşma konusunda çok sıkı bir politika izleyen devlet Gozo’nun doğal yapısının bozulmaması için elinden geleni yapmaktadır.

Gozo’da yaşam biçimi tarım ve balıkçılığa dayalıdır. Malta’ya göre daha yavaş ve rahat bir yaşama sahiptir. Gozo halkı çok misafirperverdir. Yassı tepeler ile tarların harika görünümü ve bu görünüm ile birleşen deniz Gozo’nun karakteristik manzarasını oluşturur. Tarihi alanları çok iyi korunmuştur. Şirin evleri ile huzurlu bir ortam isteyen kişiler için Gozo harika bir yerdir.

Bels Gozo Malta Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce 20
 • İngilizce Kursu Yoğun 20
 • İngilizce Kursu Yoğun 30
 • Bireysel İngilizce Dersleri
 • Mesleki İngilizce ESP
 • Cambridge FCE (Birinci Düzey İngilizce Belgesi)
 • Cambridge CAE (İleri Düzey İngilizce Belgesi)

Bels Gozo Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Öğrenci Konutları

3 farklı konut sunulmaktadır: Biri Kerem’in kırsal bölgesinde dil merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Diğeri başkent Victoria’da bulunan bir kent konutudur. Üçüncüsü ise sadece yaz aylarında müsait olan bir deniz kenarı konutudur.

 • BELS Kır Konutu

BELS kır konutu, okul ile aynı köyde yani Kerem’de sakin bir sokakta yer alan geniş bir konaktır. Altı özel yatak odasının hepsi geniş, aydınlık, havadar olup eksiksiz döşenmiştir.

Daha fazla konfor sağlamak amacıyla yazın bütün yatak odalarında vantilatör, kışın da ısıtıcı bulunduruluyor. Yatak takımları ve havlular temin ediliyor ve haftada bir kez değiştiriliyor. Paylaşımlı imkânlar arasında bir oturma/yemek alanı, iyi donanımlı bir mutfak, bir banyo ve bir de duş odası yer alıyor. Oturma/mutfak alanında bir TV ve bir de telefon bulunuyor. Dış mekân tesisleri arasında ise bahçede güneşlenme terası yer almaktadır.

 • BELS Kent Konutu

BELS kent konutu, Gozo’nun başkenti Victoria’da bulunan geniş bir tipik şehir evidir. BELS okulundan ortalama 15 dakika uzaklıkta bulunan Victoria, Gozo’yu yürüyerek veya bisikletle keşfetmek ve hafta içi erken sabah pazarlarının tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için ideal bir konumda yer alır.

 • BELS Deniz Kenarı Konutu

BELS deniz kenarı konutu Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları boyunca kullanıma açık oluyor ve denize yakın bir yerde yaşamayı arzu eden öğrenciler için mükemmel bir konumda yer alır. Bir ebeveynin de BELS Gozo’ya katılacak olması durumunda, aile rezervasyonu yaptırmak için ideal bir yer. BELS okulu, deniz kenarı konutuna yaklaşık 40 dakika yürüme mesafesinde, yani on dakikalık bir araba yolculuğu uzaklığında kalıyor. Okula bisikletle erişmek de mümkündür.

 • Evde Konaklama

Bir ev sahibi aile ile yaşamak, öğrencilere sınıf dışında güvenli bir aile ortamında İngilizce pratiği yapma fırsatı sunar. Çok yoğun pratik yapmanın ve İngilizce öğrenmek için sınıf dışındaki fırsatlardan yararlanmanın yanı sıra öğrenciler, bir Malta evindeki hayatı deneyimleyecek ve Malta kültürü, yemekleri ve gelenekleri hakkında bilgi edineceklerdir. Sıcakkanlı ve misafirperver ev sahibi ailelerimiz BELS personeli tarafından özenle seçilmekte ve açık fikirli, yardımsever ve cana yakın aileler olmaları garanti edilmektedir.

Öğrencilere hane halkının bir üyesi gibi davranılır ve onlardan evdeki yaşama ve adetlere uyum göstermeleri beklenir. İlk gününüzde aile size anahtarlar, yemekler, vs. gibi evle ilgili konuları tanıtacak ve çevre hakkında bilgi verecektir. Yatak takımları ve havlular aile tarafından temin edilir ve haftalık olarak temizlenir. Öğrenciler rezervasyon teyidi ile birlikte ev sahibi ailelerine ait bir Ev Sahibi Aile Profili de alacaklardır.

 • Paylaşımlı Daireler

Bu konaklama imkânı, sakin bir köy sokağında bulunan ve konukların kendi ihtiyaçlarını karşılayabileceği 4 adet daireden oluşan bir bloktur. Bütün üniteler iki yatak odalıdır ve geniş teraslardan harika köy manzarasını seyretmek mümkündür. Her ünitede yatak odaları, oturma/yemek odası, tam teçhizatlı bir mutfak ve bir banyo/duş odası bulunmaktadır. Diğer imkânlar yaz aylarında bir vantilatör ve kış aylarında bir gazlı ısıtıcıyı içermektedir. Yatak takımları ve havlular haftada bir kez değiştirilmektedir. Üniteler hem paylaşımlı hem de tek başına kullanmak için uygun olup tüm yıl boyunca kullanıma açıktır.

 • Oteller

Ayrıca, talep edilmesi halinde, BELS her bütçeye uygun otel seçeneklerinden birinde rezervasyon yapabilir.

Tanıtım Videosu

 

BELS Gozo Harita Konum


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.