Bell English Cambridge Dil Okulu

Bell English 1955 yılında, dil eğitimi öğrenimindeki engelleri kaldırmak, öğrencilerin yaşam ve iş hayatındaki başarını destekleme amacıyla kurulmuştur.  Bell Cambridge dil okulu, sunduğu İngilizce dil eğitimi, akademik hazırlık, iş İngilizcesi ve öğretmen eğitim programları ile her yıl 120’den fazla ülkeden 1000 den fazla kişinin yaşamını değiştiriyor. Bell English, 11-17 yaşındaki öğrencilere sunduğu İngilizce eğitiminin yanı sıra, Explorer Courses, Young Business Leaders gibi kamp programlarıyla onları iş yaşamına da hazırlıyor.

Bell Cambridge Eğitim Programları

 • Genel İngilizce, sınav hazırlık programları
 • İş İngilizcesi programları
 • Sınav Hazırlık Programları (Ielts, Cambridge)
 • Öğretmenler için eğitim programları (CELTA, DELTA)
 • Yetişkinler için İngilizce dil ve akademik hazırlık programları (16 yaş ve üzeri)
 • Gençler (11-17 yaş) için Yaz Okulları – İngilizce dil ve aktivite programları; Summer/Winter Explorer, Young Business Leaders

Genel İngilizce Kursları

Birebir Dersler

Kişisel öğretmeninizle birebir özel ders. Profesyoneller ve yöneticiler de dahil olmak üzere belirli dil öğrenme ihtiyaçlarını gidermek isteyen yetişkinler için ideal.

Effective English

Bu kurs,  okuma, yazma, dinleme ve konuşma konusundaki temel becerilerinizi için Genel İngilizce kursudur. Spesifik hedeflerinize, dil seviyenize ve zaman çizelgenize dayalı olarak sizin için kişisel bir çalışma planı tasarlanır.

Intensive English

Genel yoğun İngilizce kursu. Kısa zamanda daha fazla İngilizce dersi almak ve İngilizcelerini geliştirmek isteyen yetişkinler için ideal.

Intensive English plus 1 to 1

Yoğun İngilizceyi haftada 4 saat 1’e 1 ile birleştirir. İngilizce becerilerini geliştirmek ve dil öğrenimlerinin belirli alanlarında yoğunlaşmak isteyen yetişkinler için ideal.

Intensive English Semester Programme

İngilizce becerilerinizi geliştirmek için 24 haftalık bir eğitimi aldığınızda uzun dönem öğrenim indiriminden faydalanabilirsiniz.

Sınav Hazırlık Kursları 

IELTS Exam Preparation

Bu kurs, sizi IELTS sınava hazırlamaya ve istediğiniz puanı elde etmek için gerekli beceri ve teknikleri geliştirmeye odaklanır. Genel dil yeteneğini geliştirip sınavı geçmek için gerekli beceri ve tekniklerin geliştirilmesine yardımcı olur. İşe veya yurtdışında üniversitesine girmek için IELTS’e ihtiyaç duyan öğrenciler için ideal.

Cambridge Exam Preparation

Cambridge English sınavı, B2 Intermediate düzeyinde bir yeterliliktir. İngilizce konuşulan bir ülkede bağımsız olarak yaşamak ve çalışmak ya da üniversiteler, muhtemel işverenler tarafından kabul edilen dil becerilerine sahip olduğunuzu kanıtlar. Bu 10 haftalık kursta başarı potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için mevcut güçlü yönlerinize ve gelişme alanlarınıza özel olarak odaklanır.

Cambridge Exam Preparation (Fast Track)

Bu yoğun kurs, sizi Cambridge sınavına hazırlamaya, gereken beceri ve teknikleri geliştirmeye odaklanır. Mevcut güçlü yönlerinizi ve gelişme alanlarınızı temel alarak sadece 5 hafta içinde başarı potansiyelinizi en üst düzeye çıkarır. İşe girmek için Cambridge ESOL sınavına ihtiyaç duyan öğrenciler için ideal.

Üniversite Hazırlık Kursları 

English Plus Academic Preparation

Yoğun İngilizce kursu ile akademik hazırlık bir arada.
Bu kurs, İngilizcelerini geliştirmek ve aynı zamanda ilerde alacakları eğitime de hazırlanmak isteyen uluslararası öğrenciler için idealdir.

University Foundation Programme

İngilizce dil öğrenimini akademik beceriler ve İşletme Dersleri, Ekonomi, Hukuk gibi daha birçok konu ile birleştiren, 36 haftalık tam gün kurs. UK’deki bir üniversitede okumaya hazırlanan uluslar arası öğrenciler için ideal.

Masters Preparation Programme

İngilizce dil öğrenimini akademik beceri ve konu modülleri ile birleştiren iki veya üç dönemlik, tam gün Master Öncesi program. Yönetim ve pazarlama alanlarında İngiltere’deki  üniversitede Master programına hazırlanan uluslar arası öğrenciler için ideal.

İngilizce Öğretmenleri için Kurslar

Bell 1962’den bu yana 40’dan fazla ülkeden 25.000’in üzerinde İngilizce dil öğretmeninin kariyerlerini geliştirmiştir. Kurslar, İngilizce öğretmeni olacak öğrencilerin eğitilmesinden öğretmenlerin eğitilmesine kadar İngilizce dili öğretme konusunun tüm yönlerini kapsar.

CELTA Courses

Yetişkinlere İngilizce Dil Öğretme Cambridge Sertifikası (Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults – CELTA) kursudur. CELTA İngilizce dil öğretmenleri için son derece saygın ve yaygın olarak kabul görmüş bir sertifikadır.

CELTA Online

Yetişkinlere İngilizce Dil Öğretme Cambridge Sertifikası (Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults – CELTA) kursu online programıdır.

Delta Module 1-2-3 Online

Bell’in esnek, modüler Online Delta öğrenim programı deneyimli öğretmenlerin kariyerlerinde ilerlemelerini sağlar.

British Life & Culture

Bu eğitim, çağdaş İngiliz kültürü hakkında daha derin bir farkındalık geliştirmek ve öğrencilerinin kültürel farklılıkları daha iyi anlamalarına yardımcı olmak ve kültürel konular aracılığıyla İngilizce öğretmek isteyen öğretmenler için idealdir.

Contemporary English

Bu eğitim, dillerini ve sınıf uygulamalarını ince ayar yapmak ve güncellemek ve modern İngilizce kullanımındaki yeni eğilimler ve değişiklikler hakkındaki anlayışlarını geliştirmek isteyen deneyimli öğretmenler için idealdir. Öğretmenlerin minimum dil seviyesi Advanced C1 olmalıdır.

Educational Technology Today

Bu eğitim, teknoloji aracılığıyla sınıflarındaki öğrenme kalitesini en üst düzeye çıkarmak veya yeni gelişmeleri keşfetmek isteyen öğretmenler için idealdir.

Genç öğrenciler (11-17 yaş arası) için İngilizce  Yaz Programları  

Bell English, 11-17 yaş arasındaki öğrenciler için, tümü İngiltere’nin saygın okullarında verilen çeşitli İngilizce dil kursları sunar.
Bell ile tam bir akademik üstünlük ve öğrenciye gösterilen olağanüstü özeni görürsünüz. Öğrencilerin sabaha kahvaltısından yatma saatine kadar kaliteli bir öğrenim deneyiminin tadına varmaları için uzman öğretimi, gözetmen eşliğindeki spor ve aktiviteler, ilgi çekici yerlere çok iyi organize edilmiş geziler ve dikkatle planmış bir sosyal programla birleştirir. Genç öğrenciler için eğitim programları 1 ile 10 hfta aralığında sürmektedir.

 

Bell English Avantajları

 • Multimedya ve çalışma merkezi kaynakları kullanımı
 • Ücretsiz internet ve kablosuz (Wi-Fi) erişim
 • Her iki haftada bir sosyal program ve iki adet bedava gezi
 • Kurs sonu sertifikası
 • Tenis kortları ve futbol sahaları da dâhil olmak üzere spor ve sosyal tesislerin kullanımı (merkeze göre değişir)
 • Evinizden ayrıldığınız andan döndüğünüz güne kadarki seyahatinizi kapsayan ücretsiz seyahat sigortası
 • Dil yolculuğunuz ve öğrenim deneyiminize hazırlanmanızda yardımcı bilgiler içeren öğrenci e-zone erişimi.

Bell English Adres

Tüm fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Telefon: 0216 348 4838     Mail: info@realegitim.com